O nas

Akademia Amicorum oferuje kursy online zgodne z MEN, z dostępem 24/7 i wystawiamy dokumenty ukończenia (zaświadczenie MEN i Certyfikat RP). Poszerz z nami swoje możliwości zawodowe i wybierz coś dla siebie. Instruktorzy z prawdziwym doświadczeniem. Brak ukrytych kosztów, możliwość rozłożenia płatności na raty!

Tworząc Akademię postanowiliśmy oddać w Wasze ręce swoje doświadczenia i podzielić się pasją życia, która jest w zgodzie z naturą. Korzystając z mądrości i doświadczeń z zachodnich i dalekowschodnich regionów świata oraz medycyny niekonwencjonalnej, postaramy się przybliżyć Wam wiedzę o wspaniałej idei życia w symbiozie z naturą i korzystania z nieograniczonych możliwości własnego umysłu. Postaramy się aby nasze kursy i szkolenia odpowiadały na wszelkie Wasze potrzeby rozwoju. Dlatego mają one formę osobnych Akademii szkoleniowych - dla duszy, zdrowia i ciała. Przeczytaj opinie o nas.

amicorum podsumowanie roku 2023Z pasją dzielimy się naszą wiedzą

Realizowanie naszych pasji związanych ze zdrowym trybem życia jest możliwe dzięki współpracy wielu osób o różnych osobowościach, umiejętnościach i zainteresowaniach. Stawiamy na jak największą indywidualność naszego zespołu, który jednak realizuje wspólną dewizę pracy i życia z pasją. To właśnie dlatego udaje się nam uwzględniać wyjątkowość uczestników naszych szkoleń. Prowadzimy akademię / studium medycyny naturalnej.

Popularne kursy

Największą i niesłabnącą popularnością wśród naszych kursów online cieszą się:

W roku ubiegłym (2023) mieliśmy przyjemność wprowadzić do oferty nowe kursy online m.in.:

• Kurs Aromaterapeuty
  • Dzikie rośliny jadalne
  • Fitoterapia w życiu Kobiety

W 2023 roku zorganizowaliśmy fascynujące dwudniowe laboratoria zielarskie na Zamku w Czernej. Kursanci tworzyli własne przedmieszki, maści, syropy i kosmetyki, spacerowali w grupie, odkrywając tajniki natury i pozyskując zioła, które później mogli wykorzystać na warsztatach.

Ponadto stworzyliśmy samorząd szkoleniowy dla naszych kursantów do wymiany pomysłów i doświadczeń. Uczestnicy mają możliwość proponowania tematów zajęć i wykładów, a także mogą aktywnie angażować się w proces edukacyjny poprzez samodzielne prowadzenie wykładów.

Kursy są organizowane przez naszą szkołę Akademię Amicorum, należącą do Fundacji Amicorum, która posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Działalność Akademii jest prowadzona w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego. Środki uzyskane z tej działalności przekazywane są na  organizacje szkoleń i działalność statutową fundacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

RIS

SIO

Funkcjonujemy jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i jesteśmy objęci ustawą Prawo Oświatowe z 14 grudnia 2016 r. oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 30 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.