kurs kosmetyki naturalnej

Czego dotyczy kurs kosmetyki naturalnej i dlaczego warto się zapisać?

Kosmetyka naturalna cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a możliwości jakie daje, są coraz częściej doceniane przez różne osoby – również te, które dotychczas nie przykładały dużej wagi do rodzaju stosowanych preparatów. Jeżeli interesujesz się tą tematyką i pracujesz w gabinecie kosmetycznym lub chciałbyś zajmować się kosmetyką naturalną na co dzień, kurs kosmetyki naturalnej - jest dla Ciebie.

Przeprowadzany online i pozwalający Ci poszerzyć lub zdobyć kompetencje, uprawniające do pracy w gabinecie kosmetycznym.

Kurs kosmetyki naturalnej – czego się nauczysz?

Kurs kosmetyki naturalnej skierowany jest zarówno dla osób, które pracują w zawodzie i dla których kosmetyka naturalna jest pasją, jak również dla osób niezaznajomionych w temacie, które chcą zdobyć nową wiedzę i kompetencje. Kurs podejmuje wiele istotnych tematów i pozwala zdobyć rozległą wiedzę, którą można skutecznie wykorzystać w życiu codziennym – zarówno na potrzeby swoje, jak również potencjalnych klientów.

Jaką wiedzę zdobędziesz? Bardzo rozległą i interesującą – zarówno tą, dotyczącą naturalnych kosmetyków oraz ich składników, jak również szkodliwych dla skóry substancji. Dowiesz się też wielu rzeczy o skórze, doborze kosmetyków, pielęgnacji oraz radzeniu sobie z problemami z cerą. Co ciekawe – nauczysz się też tworzyć własne kosmetyki, co może być nie tylko bardzo przydatne, ale również… zabawne. Kurs dostępny jest w atrakcyjnej cenie i prowadzony jest online!

Dlaczego warto zapisać się na kurs kosmetyki naturalnej?

  • Zyskasz bardzo szeroką, dokładną wiedze na temat kosmetyków naturalnych, zabiegów oraz składników, które są pomocne dla wyglądu skóry.
  • Poznasz rodzaje skóry i dowiesz się, w jaki sposób dopasować do nich poszczególne kosmetyki i składniki naturalne.
  • Dowiesz się jak pielęgnować skórę, co ma wpływ na jej ładniejszy, a co na gorszy stan oraz wygląd.
  • Dowiesz się jakie są najgroźniejsze dla skóry substancje, gdzie się znajdują i w jaki sposób ich unikać.
  • Zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci tworzyć własne kosmetyki naturalne, które okażą się skutecznym rozwiązaniem wielu różnych problemów.

Ogromną zaletą kursu z zakresu kosmetyki naturalnej jest również fakt, że odbywa się on przez Internet, a więc nie musisz wychodzić z domu, a przy tym tracić cennego czasu. To rozwiązanie doskonałe dla osób aktywnych – pracujących, zajmujących się dziećmi czy studiujących, którzy dodatkowo chcą zadbać o swoje kompetencje. Niezwykle atrakcyjna jest również cena kursu, ponieważ wynosi zaledwie 1200 złotych i można podzielić ją na dwie raty po 600 zł.

Oczywiście oprócz wiedzy, ukończony kurs pozwoli Ci zdobyć Certyfikat RP i Zaświadczenie MEN, potwierdzające Twoje kompetencje. Kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanego specjalistę, dzięki czemu możesz być pewnym tego, że zdobyta wiedza okaże się przydatna na co dzień.