Aktualności - zdrowie, zioła, inspiracje i nowe kursy
Dziękujemy za wspólny czas – Konwent Akademii Amicorum 2025
Za nami dwa niezwykle intensywne i pełne dobrej energii dni – nasz Konwent, który odbył się w malowniczym Zamku w Rydzynie, już za nami. Trudno opisać słowami, jak bardzo cieszymy się z tego spotkania – na żywo, twarzą w twarz, pełnego inspirujących rozmów i wymiany doświadczeń.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali – naszym kursantom, sympatykom Akademii, całym rodzinom z dziećmi, a także tym, którzy dopiero poznają świat zdrowia naturalnego. Wasza obecność stworzyła klimat, którego nie da się zaplanować ani wyreżyserować!
Ogromne podziękowania kierujemy również do naszych wykładowców – za zaangażowanie, merytoryczność, otwartość i autentyczność!
Czujemy, że wspólnie zbudowaliśmy coś ważnego – przestrzeń, w której możemy być sobą, uczyć się, pytać, rozmawiać i po prostu – być razem.
A jeżeli chcecie obejrzeć fotorelację z Konwentu, zapraszamy do galerii zdjęć, w których klimat Konwentu oddała nasza wspaniała fotograf - Patrycja Ludtke.
Z całego serca: dziękujemy.
Zespół Akademii Amicorum


















