Kurs medycyny chińskiej w Krakowie

Kurs medycyny chińskiej w Krakowie – czy warto się na niego zapisać?

Poszukiwanie alternatywnych środków do zwalczania chorób i poprawiania samopoczucia jest dzisiaj standardem. Jedną z tych najpopularniejszych alternatyw jest medycyna chińska, która przekazuje nam dziś ogromną wiedzę i niezwykle skuteczne metody leczenia. Czy zatem warto zapisać się na kurs medycyny chińskiej, który oferujemy w Krakowie, a także Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie? Sprawdźmy!

Czerpiemy wiedzę z różnych zakątków świata i korzystamy z wielu tysięcy lat doświadczeń specjalistów, którzy na bazie naturalnych rozwiązań, byli i wciąż są w stanie osiągać niesamowite efekty leczenia.

Medycyna chińska – co warto o niej wiedzieć?

2500 lat tradycji związanej z leczeniem i odnajdywaniem środków przywracających zdrowie sprawiło, że medycyna chińska jest dzisiaj niezwykle popularna, a co najważniejsze – skuteczna. W jej skład wchodzą różnego rodzaju formy medycyny ziołowej, terapie dietetyczne, a nawet akupunktura i różnego rodzaju masaże, które uznawane są za niezwykle skuteczne w leczeniu rozmaitych dolegliwości.

Kursy medycyny chińskiej w Krakowie nauczą Cię między innymi najważniejszego założenia w tej tradycyjnej metodzie leczenia – chodzi tutaj o to, że źródłem chorób i złego samopoczucia jest zaburzenie energii biologicznej (Qi) człowieka. Przewrócenie jej do równowagi jest więc kluczem do skutecznego eliminowania różnych dolegliwości. Jak to robić? Oczywiście za pomocą różnego rodzaju mieszanek ziół i roślin, a także przy wykorzystaniu masażu, akupunktury czy akupresury. Medycyna chińska jest bardzo rozległa, mówiąc nam nawet o tym, że nasze zdrowie czy samopoczucie może wiązać się z odpowiednią aranżacją otoczenia (feng shui).

Dlaczego kurs medycyny chińskiej?

Kurs medycyny chińskiej, który organizowany jest w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, to sposób na poznanie alternatywnych sposobów leczenia, które są coraz powszechniej używane na Zachodzie – również przez specjalistów z dziedziny medycyny! Jest to więc przyszłość, która pozwoli Ci pomagać ludziom i zyskać bardzo szeroką wiedzę medyczną, płynącą prosto z tradycji Dalekiego Wschodu.

Dowiesz się więc jak istotne znaczenie w medycynie chińskiej odgrywają różnego rodzaju zioła, w tym żeń-szeń, imbir, mięta, miłorząb japoński i wiele innych. Dowiesz się, które z nich pomagają w chorobach gorąca i zimna, które warto ze sobą łączyć itd. Poznasz aspekty zdrowej, chińskiej diety, której wdrożenie pozwoli Tobie oraz wielu innym ludziom odzyskać zdrowy wygląd i odpowiednią wagę. Poznasz teorię 5 elementów, zasadę Yin/Yang i dowiesz się wszystkiego o substancjach czynnych zawartych w ziołach, które dzisiaj pomagają nam zastępować chemiczne dodatki, które dodawane są do pożywienia czy kosmetyków.

Zapraszamy na kurs!

Kurs medycyny chińskiej to wiele godzin wiedzy i praktyki, w trakcie których dowiesz się wszystkiego o tym jak leczyć naturalnie i jak robić to skutecznie. Oczywiście po zakończeniu kursu, otrzymasz stosowny certyfikat oraz zaświadczenie – zapraszamy więc na kurs medycyny chińskiej w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, który prowadzony będzie przez doświadczonych specjalistów!

Zapisz się na kurs

Powiązane wpisy

Mieć w domu miedź

Mieć w domu miedź

CELESTYN - kamień optymistów.

CELESTYN - kamień optymistów.