Lomi Lomi NUI Masaż hawajski

Lomi Lomi NUI

Lomi Lomi Nui to tradycyjna hawajska forma masażu, która ma głębokie korzenie w kulturze i praktykach duchowych Hawajczyków. Nazwa "Lomi Lomi" oznacza "wmasowywanie, wgniatanie" i odnosi się do techniki masażu wykonywanej dłonią, kciukiem, przedramieniem i łokciem.

Ten masaż charakteryzuje się niezwykłą płynnością i harmonią ruchu. Ten wspaniały masaż działa nie tylko relaksująco, ale również leczniczo i terapeutycznie.

Masaż pozytywnie wpływa na układ krążenia oraz przemianę materii. Pomaga zredukować tkankę tłuszczową, poprawia ruchliwość oraz elastyczność stawów. Ponadto Lomi Lomi NUI uwalnia pozytywną energię, która wnosi wiele radości i miłości. Pozwala zapomnieć o przykrych, traumatycznych wydarzeniach i skupić się na tym co jest tu i teraz. Jest to czas, w którym umysł i ciało znajdują się w doskonałej równowadze. Przywrócenie i umocnienie wewnętrznej równowagi działa harmonizująco na świat zewnętrzny. Wszystko jest łatwiejsze i możemy poczuć, że sytuacje, które były ciężarem stają się prostsze do rozwiązania. Lomi Lomi Nui jest postrzegany nie tylko jako terapia fizyczna, ale także jako droga do oczyszczenia umysłu, emocji i ducha.

Masaż trwa ok. 1,5 godz. i wykonywany jest przy użyciu gorących olejków, rozprowadzanych bezpośrednio po skórze. Obejmuje całe ciało człowieka z wyjątkiem obszarów intymnych, które przykryte są ręcznikiem lub pareo.

 

Powiązane wpisy

Mieć w domu miedź

Mieć w domu miedź

CELESTYN - kamień optymistów.

CELESTYN - kamień optymistów.