sklep zielarski - z pasją

Mój skep - Moja pasja

Decyzją zarządu fundacji Amicorum w ramach kampanii promocyjnej "MÓJ SKLEP - MOJA PASJA" postanowiliśmy nieodpłatnie promować działalność naszych kursantów i dać im możliwość zaprezentowania siebie i swojego sklepu.
 
Tych, którzy byli lub są naszymi kursantami Towaroznawstwa Zielarskiego zapraszamy do przesłania zdjęć oraz krótkiej adnotacji o Państwa sklepie/aptece zielarskiej. Zapraszamy również uczestników, którzy są aktualnie na kursie i prowadzą taką działalność.
 
Reklama Twojego sklepu będzie wyświetlana się na naszych stronach internetowych oraz będzie promowana przez media społecznościowe. Wykorzystamy narzędzia Google AdWords pozwalające efektywnie zareklamować sklep 
również w przeglądarkach google co wpłynie na pozycjonowanie sklepu/apteki w sieci internetowej. Przesłane materiały powinny zawierać zdjęcia Twojego sklepu/apteki, adres strony internetowej, adres email i inne dane kontaktowe. Dodatkowo prosimy o dołączenie krótkiej informacji o sobie i własnym sklepie. Mile widziane i wskazane są zdjęcia Państwa osoby np za ladą sklepu lub w tle witryny sklepowej. Oczywiście uśmiechnięci i szczęśliwi , zarabiający na swojej pasji. :) Prosimy również o informację czy dzięki kursowi Towaroznawstwa ZIelarskiego otworzyliście sklep, zatrudniliście dodatkowe osoby lub zamierzacie rozszerzyć działalność. Kampania jest całkowicie nieodpłatna realizowana ze środków Fundacji Amicorum.
 
Do udziału w Kampani promocyjnej mogą przystąpić tylko uczestnicy naszego kursu Towaroznawstwa Zielarskiego. Przesłanie informacji reklamowych automatycznie wiąże się z wyrażeniem zgody na upublicznienie Państwa wizerunku oraz danych kontaktowych przez Fundację Amicorum w ramach kampani promocyjnej " MÓJ SKLEP - MOJA PASJA".
 
Materiały prosimy przesyłać mailem zwrotnym na adres moj.sklep@amicorum.pl 
 
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w kampanii promocyjnej.
Zespół Akademii Amicorum
 
 

Powiązane wpisy

Mieć w domu miedź

Mieć w domu miedź

CELESTYN - kamień optymistów.

CELESTYN - kamień optymistów.