Kurs Naturalne leczenie Boreliozy -  FITOTERAPIA BORELIOZY

NOWOŚĆ - Kurs Naturalne leczenie (Fitoterapia) Boreliozy 2024

Serdecznie zapraszamy na najnowszy kurs online w Akademii Amicorum: SPECJALISTYCZNA FITOTERAPIA BORELIOZY prowadzony przez eksperta Bartosza Jemiołę.

Borelioza (choroba z Lyme) jest bakteryjną infekcją przenoszoną przez kleszcze. W Polsce borelioza jest jedną z najczęstszych chorób przenoszonych przez te owady. Kleszcze są obecne w lasach, parkach i obszarach trawiastych, co sprawia, że osoby, które aktywnie spędzają czas na zewnątrz, są bardziej narażone na ugryzienie i tym samym zakażenie. Choroba jest spowodowana przez bakterię Borrelia burgdorferi i może prowadzić do różnorodnych objawów, które mogą mieć wpływ na skórę, stawy, układ nerwowy i inne części ciała. Objawy boreliozy mogą się różnić w zależności od stadium choroby i indywidualnej reakcji organizmu. W początkowej fazie może wystąpić rumień wędrujący. W dalszym stadium borelioza może powodować objawy, takie jak zmęczenie, bóle mięśni i stawów, gorączka, zaburzenia neurologiczne (takie jak bóle i zawroty głowy, bezsenność) oraz problemy z sercem.

Wczesna diagnoza i leczenie boreliozy są kluczowe dla uniknięcia powikłań. Nieleczona borelioza może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, dlatego wczesna diagnoza i leczenie są kluczowe.

Fitoterapia to forma medycyny naturalnej, która opiera się na tradycyjnym wykorzystaniu roślin w celach leczniczych, a także na badaniach naukowych potwierdzających ich skuteczność i bezpieczeństwo. Nasz kurs Fitoterapia Boreliozy (dostępny w Akademii Zdrowia) to unikalne szkolenie dedykowane osobom zainteresowanym głębokim zrozumieniem i wykorzystaniem roślin w procesie leczenia boreliozy. Prowadzący przekazuje specjalistyczną wiedzę na temat składu fitochemicznego surowców, ich działania, dawkowania, form stosowania oraz możliwych interakcji z lekami. Program kursu również praktyczne wskazówki dotyczące stosowania protokołów opartych na surowcach podstawowych i pomocniczych, z myślą o skutecznym wsparciu osób cierpiących na boreliozę. Kurs składa się z 3 modułów tematycznych.

Kurs powstał z myślą o terapeutach medycyny naturalnej i chińskiej, farmaceutów, studentów i pracowników sektora zdrowia, jak również pasjonatów medycyny naturalnej, chcących zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie wykorzystania ziół w leczeniu i profilaktyce boreliozy.

Strona kursu Fitoterapia Boreliozy (online)

Powiązane wpisy

Mieć w domu miedź

Mieć w domu miedź

CELESTYN - kamień optymistów.

CELESTYN - kamień optymistów.