Tetapeuta Konony - Kurs

NOWOŚĆ - Kurs TERAPEUTA KONOPNY

Miło nam zaprosić na najnowszy kurs online w Akademii Amicorum:  Terapeuta Konopny - prowadzony przez aż ośmiu polskich ekspertów z branży.

To zaawansowane szkolenie edukacyjne, oferujące kompleksowe przygotowanie do wykorzystania konopi w praktyce terapeutycznej. Uczestnicy kursu zdobędą głęboką wiedzę o różnorodnych aspektach terapii konopnej, począwszy od botaniki i uprawy roślin, przez szczegółową analizę składników aktywnych, aż po techniki ekstrakcji i ocenę produktów konopnych. Program kursu kładzie szczególny nacisk na naukowe podstawy zastosowania konopi w leczeniu szerokiego zakresu schorzeń, w tym chorób neurodegeneracyjnych, przewlekłego bólu, stanów lękowych, zaburzeń snu, oraz w onkologii. Kierownikiem kursu jest Samia Al-Hameri.

Program szkolenia oferuje również wnikliwe spojrzenie na aktualne aspekty prawne stosowania konopi w terapii, bezpieczeństwo ich użycia, praktyczne podejście do zarządzania terapią konopną i doradztwa dla pacjentów. Dlatego uważamy, że jego formuła będzie niezwykle przydatna zarówno dla osób z branży medycznej, studentów, jak również naturoterapeutów i zielarzy, a zatem osób preferujących naturalne metody leczenia i zdrowy tryb życia. Podnieś swoje kwalifikacje jako lekarz lub farmaceuta. Uzyskaj certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Zobacz stronę kursu Terapeuta Konopny

Powiązane wpisy

Mieć w domu miedź

Mieć w domu miedź

CELESTYN - kamień optymistów.

CELESTYN - kamień optymistów.