Szkolenia dla fitoterapeutów

Szkolenia dla fitoterapeutów

Fitoterapia to inaczej leczenie ziołami. Metoda ta pochodzi oczywiście z tradycji medycyny chińskiej i praktykowana jest od tysięcy lat. Chociaż może wydawać się, że ziołolecznictwo zachodnie nie różni się bardzo od ziołolecznictwa, które znamy my - ludzie zachodu, to jednak różnice są zasadnicze, zwłaszcza w podejściu do filozofii leczenia i wykorzystywania ziół.

 

Zainteresowanie medycyną chińską coraz większe!

Obecnie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę negatywnych skutków nadmiernej farmakologii, z jaką mamy do czynienia. Leki są wszechobecne - możemy kupić je już nie tylko w aptekach, ale tez w zwykłych sklepach, kioskach i drogeriach. Przyjmujemy zdecydowanie za dużo leków, prowadzimy niezdrowy tryb życia i wydaje się nam, że tabletka przeciwbólowa lub przeciwzapalna jest lekiem na wszystko. Tymczasem, zapominamy o tym, jak wiele daje nam natura, jak wiele jest leków naturalnych i jak ważna jest harmonia pomiędzy ciałem, duchem, a przyrodą. Zainteresowanie innymi metodami leczenia jest wiec jak najbardziej zrozumiałe - a medycyna chińska i ziołolecznictwo cieszą się bardzo dużym powodzeniem, ponieważ sa one niezwykle skuteczne.

Szkolenia fitoterapeutów - warto wiedzieć więcej

Wiele osób stara się czerpać wiedze o ziołolecznictwie z sieci i z książek. Jednak najwięcej można dowiedzieć się ze szkoleń, które prowadzone są przez fachowców i specjalistów - fito terapeuta szkolenia to propozycja skierowana do wszystkich tych osób, którym leży na sercu dobro i zdrowie innych ludzi. Bez względu na to, czy  mieszkasz w Poznaniu, Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu, możesz wziąć udział w szkoleniu - szkolenia filoterapeutyczne odbywają się bowiem również online. Dzięki temu, w bardzo wygodny sposób możesz pogłębić swoją wiedze na temat wschodniej medycyny, zyskując wartościowe informacje o wykorzystywaniu ziół w leczeniu od najlepszych specjalistów i miłośników filoterapii. Medycyna chińska jest niezwykle rozbudowana - decydując się na propozycję: fitoterapeuta szkolenia, możesz liczyć na przygodę, która z całą pewnością będzie dla Ciebie bardzo wartościowa. 

Szkolenia i kursy online Kraków, Poznań, Wrocław, Warszawa

Powiązane wpisy

Mieć w domu miedź

Mieć w domu miedź

CELESTYN - kamień optymistów.

CELESTYN - kamień optymistów.