AKADEMIA DUSZY

1
Od duchowości zaczyna się nasza podróż. Człowiek pozbawiony duchowości nie jest w stanie w sposób świadomy i odpowiedzialny kierować pozostałymi sferami swego życia. Akademia duszy proponuje kursy i szkolenia, które pomogą Ci odnaleźć samego siebie i zdobyć wiedzę jak pomagać innym. Duchowość to bowiem zdolność człowieka do zrozumienia samego siebie, czyli do znalezienia odpowiedzi na pytanie: kim jestem, skąd się wziąłem, dokąd zmierzam, w oparciu o jakie więzi i wartości mogę osiągnąć cel mojego życia. Tylko odnajdując siebie możemy świadomie kierować własnym życiem.
Zapraszamy do zapoznania się z Akademiami służącymi rozwojowi  duchowości.

GEO-MOTY w Szklarskiej Porębie

akademia duszy
Termin: 7 grudzień 2019 10:00 - 8 grudzień 2019 15:00

JEDYNY W SWOIM RODZAJU TRENING MOTYWACJI W GÓRACH.
Podróż, która pozwoli Ci odnaleźć motywację i wolność !!!

Geo-Moty w Szklarskiej Porębie

Nasza wyprawa jest indywidualnym wyjsciem każdego uczestnika. Celem nie jest zdobycie góry ale sama podróż dzięki której człowiek poznaje siebie i swoje słabości. Ma czas na skupienie. 
Przez 2 dni górskich spacerów spotkamy się ze sobą, z naszym Ego, wewnętrznym dzieckiem, rodzicem, leniem, szantarzystą, altruistą i bohaterem. Spotkamy te jakości, które nam służą i te, które nas umniejszają. Popatrzymy wstecz na życie. Przyjrzymy się temu co nas spotkało na dotychczasowej drodze życia. Będziemy odczytywać sygnały pojawiające się podczas wędrówki. Będziecie dotykać wrażliwej i delikatnej części Was samych i budować tą silną.

Dzień I 

Godz. 9:00 startujemy ze Szklarskiej Poręby do Schroniska Pod Łabskim Szczytem.

Nocleg w schronisku. Nocne rozmowy/grzane wino/dobry sen.
W trakcie marszu, coaching, motywacja  - praca indywidualna i w grupach

Dzień II
Godzinka marszu na szczyt Szrenicy. Obiad w schronisku (polecamy nalesniki z jagodami) i warsztaty grupowe. 
Zejście do Szklarskiej Poręby 

TRASY są łatwe i spacerowe, przygotowane nawet dla początkujących turystów

TRENER:
fotoGeo-Moty prowadzi Piotr Bogus

Coach, trener biznesu, mówca motywacyjny, Prezes Zarządu Fundacji Amicorum. Dzięki uprawnieniom Przodownika Górskiego organizuje swój autorski projekt górskich warsztatów motywacyjnych tzw. Geo-Moty łączące rozwój osobisty z przebywaniem na łonie natury. Mając kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy ze służbami mundurowymi prowadzi szkolenia oraz coaching indywidualny  dla grup wysokiego ryzyka zawodowego. 

Jego doświadczenia stanowią zwieńczenie ponad dwudziestu lat pracy oraz tysięcy godzin szkoleniowych. Swoją przygodę z górami  rozpoczął 20 lat temu na wyprawach górskich Szlakami Obrońców Granic organizowanych przez Straż Graniczną. Dzięki takim wydarzeniom jak Geo-Moty może połączyć obie pasje.

" Wierzę w ludzi, ich potencjał i możliwość tworzenia rzeczy wielkich. Prowadzenie szkoleń, coachingu, czy wolontariat w  Amicorum to moje aktualne wyzwania.  Rozpoczynam dzień z pozytywnymi obrazami w głowie, dodaję do tego swoją pasję lub pracę (jakkolwiek to nazwać)  i urzeczywistniam swoje marzenia. Jednocześnie uświadamiam sobie, że mam możliwość wpływania na własne życie."

 

CO SIĘ STANIE I CO ZYSKASZ?

OKREŚLISZ CEL
 Aby osiągnąć szczyt swoich możliwości, musisz odnaleźć poczucie kierunku. Musisz dokładnie wiedzieć czego chcesz w każdej sferze swojego życia. Być może najważniejszym pytaniem na które musisz sobie odpowiedzieć, będzie właśnie to: Co naprawdę chciałbym zrobić ze swoim życiem?"

POZNASZ SWOJE ZASOBY
Zastanowimy się nad zasobami które pozwolą Ci wyruszyc w drogę. Często zdarza się, że jesteś nieświadomy swoich naturalnych zasobów i używasz ich tylko w niektórych obszarach swojego życia. Kiedy zaczynasz używać ich w nowych obszarach lub w nowy sposób, wzrasta Twoja satysfakcja i zadowolenie, a każdy człowiek lubi utrzymywać te stany.

OKREŚLISZ TOŻSAMOŚĆ
Naszym najgłębszym celem na poziomie tożsamości jest ciągłe odpowiadanie na pytanie ,,Kim jestem?". Naszą odpowiedzią na to pytanie jest sposób, w jaki reagujemy w każdym momencie naszego życia. Gdy jesteśmy ześrodkowani, obecni w swoich ciałach i połączeni z naszym wnętrzem i światem nas otaczającym, wtedy naturalnie pozostajemy w kontakcie z sensem i celem naszego życia.

ZBIERZESZ POTRZEBNE INFORMACJE
Każda podróż rozpoczyna się od zebrania informacji o celu, przeszkodach jakie możemy napotkać oraz możliwościach korzystnie wpływających na osiągnięcie celu.

NAUCZYSZ SIĘ STRATEGII
Poznasz analizę M.O.S.T. stosowaną  przy wyznaczaniu celów biznesowych.  Pomaga określić, gdzie się chcę znaleźć (określenie misji) i napędza cele strategiczne. 

ZAUWAŻYSZ EFEKT
W przypadku coachingu efekty widać od razu w sytuacjach, gdy wcześniej określony cel jest dość prosty i łatwy do osiągnięcia w sposób szybki. Zdobycie góry w Karkonoszach różni się od gór w Himalajach. Oczywiście wiele też zależy od tego w jaki sposób określi się mierniki decydujące o sukcesie, albo porażce. W przypadku gdy wejdziemy na szczyt latem efekt i satysfakcja osiągnięcia celu będzie odmienna od zdobycia szczytu zimą.

ROZWINIESZ SIĘ
Jakiego czasu trzeba, by wytworzyć sobie nowy nawyk, stworzyć nowe umiejętności? Podczas samej pracy nad rozwojem, na tym etapie ustalisz momenty, "kamienie milowe" postępów, podczas których na bieżąco będziesz weryfikował swoje postępy i rozwój.

POCZUJESZ WOLNOŚĆ
Poczujesz magię doświadczania wolności i przyrody.
Jak możesz myśleć, że czujesz się wolny a potem odkładasz życie na później, bo wydaje Ci się, że to nie jest właściwy czas. Wolność rozwija się w prawdzie, byciu autentycznym, w tym co czynisz, dbaniu o siebie, o swoje pasje, i rozwijaniu ich z zgodzie ze sobą. 

ZAPRASZAMY NA PRZYGODĘ Z WŁASNYM JA?

GEO-MOTY DLA SZKÓŁ  - BEZPŁATNE SZKOLENIE i OPIEKA PRZEWODNIKAtermin do uzgodnienia

NOCLEG I WYŻYWIENIE: pomożemy zarezerwować nocleg jednak opłata jest po Waszej stronie

Formularz zgłoszeniowy  - wypełnij, zadzwonimy, formularz do niczego nie zobowiązuje

 

KONTAKT: 602 214 677
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Telefon
535 45 08 45

 

Terminy


  • Od 7 grudzień 2019 10:00 do 8 grudzień 2019 15:00