AKADEMIA DUSZY

1
Od duchowości zaczyna się nasza podróż. Człowiek pozbawiony duchowości nie jest w stanie w sposób świadomy i odpowiedzialny kierować pozostałymi sferami swego życia. Akademia duszy proponuje kursy i szkolenia, które pomogą Ci odnaleźć samego siebie i zdobyć wiedzę jak pomagać innym. Duchowość to bowiem zdolność człowieka do zrozumienia samego siebie, czyli do znalezienia odpowiedzi na pytanie: kim jestem, skąd się wziąłem, dokąd zmierzam, w oparciu o jakie więzi i wartości mogę osiągnąć cel mojego życia. Tylko odnajdując siebie możemy świadomie kierować własnym życiem.
Zapraszamy do zapoznania się z Akademiami służącymi rozwojowi  duchowości.

Joga Śmiechu

akademia duszy
Termin: 25 listopad 2019 00:00

Joga śmiechu lubi sprawiać, że znika rywalizacja i bieg do mety, a ludzie zaczynają prawdziwie ze sobą być. Lekko, radośnie, kreatywnie. Jeśli czujesz, że wspólny śmiech może zdziałać wiele dobrego zaproś mnie do swojej firmy, podpowiedz ludziom w dziale HR, żeby do mnie napisali, szepnij słówko szefowi, żeby do mnie zadzwonił.
Jesteś szefem? Pracownikiem? Wolnym strzelcem? Emerytem?
Zadzwoń, napisz, odezwij się, znajdziemy wspólnie najlepszy czas i przestrzeń na praktykowanie radości, otwartości i kreatywności :-)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
603672192

W pojedynkę też można praktykować radość, ale skoro jest poniedziałek, to wpadnij do Macondo pośmiać się w grupie :-)
Gdzie: Macondo ul. Pomorska 19 we Wrocławiu.
Kiedy: każdy poniedziałek, godz. 18 30.
Za ile: wrzucasz do kapelusza tyle, ile czujesz. Zawsze z uśmiechem i wdzięcznością :-) Tak mówi prawo przyciągania obfitości :-)
Co robimy: budzimy do życia energię radości, afirmujemy miłość, łączymy się ze swoim wnętrzem, stwarzamy szczęście, dzielimy się tym, co najlepsze :-)
Czekam na Was :-)

 

Telefon
603672192
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Wrocław

 

Terminy


  • 25 listopad 2019 00:00