Akademia Soul&Wellness poleca trenerów i nauczycieli, którzy prowadzą zajęcia rozowojowe dla ciała, duszy i zdrowia:

 

************************************************

aga

 

Aga Wikło

Certyfikowana nauczycielka III stopnia Active Dreaming, była instruktorka integracji oddechem, uczestniczka kobiecych kręgów spotkań, propagatorka wybaczania, entuzjastka synchroniczności.

Sny zawsze były bardzo ważnym elementem mojego życia. Śniłam intensywnie od dziecka, podążając za ich przesłaniem bardzo intuicyjnie. Wielokrotnie ostrzegały mnie przed niesprzyjającymi wydarzeniami, towarzyszyły procesom na drodze rozwoju - barwne, realistyczne, rozbudowane, ?z innego świata?, czasem pełne symboli, czasem trudne do zrozumienia. Zajęcia prowadzę w oparciu o metodologię proponowaną przez najbliższego memu doświadczeniu Śniącego ? jestem uczennicą Roberta Moss?a, któremu bliska jest tradycja szamańska, a dodatkowo zgłębił tematykę snów w bardzo wielu religiach oraz kulturach plemiennych i antycznych.

Kontakt: Aga Wikło, tel: 696 487 326, Moja strona: Śniące Drzewo - Dreaming Tree

 

************************************************

aga2

 

Agnieszka Drążkiewicz

Jest socjologiem (UŁ), terapeutą ciała z wieloletnim doświadczeniem, instruktorem masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (od 2008 r., uprawnienia Aloha International). Ukończyła zawodową szkołę coachingu (SPC, 320 godz.), szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (SFA Center Poland, 70 godz.), szkolenia z nowych ustawień systemowych (ponad 500 godz.), Workstudy Program w Center of Holistic Body Work Kientalerhof i wiele innych. Uczyła się w Polsce, w Szwajcarii, w Niemczech i na Hawajach.

Prowadzi sesje indywidualne i warsztaty rozwijające świadomość i odczuwanie ciała. Uczy masażu Lomi Lomi Nui na poziomach podstawowym i zaawansowanym.

 

Kontakt: Agnieszka Drążkiewicz, tel: 662 428 202, www: szkolalomi.pl , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

************************************************

kasia

 

Katarzyna Kucharska

Szalona bywam, wyciszona i z dystansem do świata jestem. Niezbyt dużo mówię, wolę pisać. Lubię słuchać, ale zdarza się, że nie słyszę.  Czasem rozważna, częściej romantyczna. Bez zadęcia i nadęcia. Z natury raczej przy końcu niż w czołówce. Próbuję wyjść w końcu z mojej ślimaczej skorupki, pokazać piękną nogę i nie chować już swoich rogów przy byle okazji. Taka niedoskonała, jednak coraz bardziej te niedociągnięcia akceptująca. W końcu mogę to powiedzieć na głos. Jestem uszyta idealnie na miarę. W sam raz dla mnie.

Organizuję warsztaty oraz spotkania. Cyklicznie odbywa się joga śmiechu, na którą zapraszam w poniedzałki do kawiarni Macondo we Wrocławiu ;)

Dodatkowo prowadzę blog Wiatrem czytane

Kontakt: Katarzyna Kucharska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

************************************************

piotrek

 

Piotr Bogus

Coach, trener biznesu, mówca motywacyjny, Prezes Zarządu Fundacji Amicorum. Jako licencjonowany Przodownik Górski organizuje wyprawy goecoachingowe łącząc rozwój z przebywaniem na łonie natury. Mając kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy ze służbami mundurowymi prowadzi szkolenia oraz coaching indywidualny dla grup wysokiego ryzyka zawodowego.

Wierzy w ludzi, ich potencjał i możliwość tworzenia rzeczy wielkich. Jego pasja, zrodziła się z miłości do szkoleń i satysfakcji płynącej z możliwości wspierania innych, a doświadczenia stanowią zwieńczenie wielu lat pracy oraz tysięcy godzin szkoleniowych. Swoją przygodę z górami rozpoczął 20 lat temu na wyprawach górskich Szlakami Obrońców Granic organizowanych przez Straż Graniczną, dzięki geo-coachingowi może połączyć obie pasje.

Kontakt: Piotr Bogus, tel: 602 214 677, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

************************************************

robe

 

Robert Jurczyk

Wieloletni praktyk pracy z ciałem. Specjalizuje się w masażach relaksacyjno-zmysłowych SPA&Wellness: gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, bańką chińską, kijami bambusowymi oraz hawajskim masażem Lomi Lomi NUI. Kształcił się pod okiem polskich specjalistów oraz ukończył wiele kursów i warsztatów u międzynarodowych ekspertów (Europy, Australii oraz Azji).

Czerpiąc wiedzę od najlepszych nauczycieli i wykorzystując własne doświadczenia, realizuje wspaniałą dewizę pracy i życia z pasją.

Więcej o masażach jakie wykonuje: Masaże relaksacyjne SPA

Kontakt: Robert Jurczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

************************************************

tomasz

 

Tomasz Szymocha

Akredytowany nauczyciel 5Rytmów?. Trening nauczycielski skończył w The Moving Center? New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów? w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu.

W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach. Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania jogin, podróżnik, ojciec 4 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył kurs ISTA level 1., miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). :)

 

************************************************

lukasz

 

Łukasz Fijałkowski

mgr farmacji - wykładowca m.in.:

Dolnośląski Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych we Wrocławiu - wykładowca farmakologii na kursie dla pielęgniarek

Szkoły Policealne TEB Edukacja - wykładowca zagadnień farmaceutycznych

Kontakt: Łukasz Fijałkowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.