740418_1380273138880694_889646181_o.jpg

mgr Bogumiła Maj

Dyplomowany Dietetyk, Absolwentka Studiów Podyplomowych na Wydziale Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, tłumaczka, autorka programów radiowych i mama 4 wspaniałych córek, która pasjonuje się zdrowiem od ‘zawsze’.

Wyznaje zasadę ‘lepiej zapobiegać niż leczyć’, dlatego promuję zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia w swoim środowisku i na licznych wykładach. Jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiej Akademii Zdrowia i in. Jestem certyfikowanym konsultantem laboratorium Lifeline Diag, które zajmuje się analizą pierwiastkową włos

Prowadzi gabinet dietetyczny Promisana

***************************************************

Zrzut_ekranu_2020-03-2_o_17.07.26.png

AGATA JANASZEK

 Terapiami Naturalnymi zajmuje się od 16 lat. Wiedzę zdobywała w szkole Terapii Naturalnych we Wrocławiu oraz licznych kursach zielarskich. Od 20 r. życia pracowała w gabinecie Krzysztofa Janickiego i odbywała praktyki akupunktury u Krzysztofa Kracińskiego. Od 7 lat prowadzi z powodzeniem własny gabinet medycyny naturalnej w Kędzierzynie Koźlu.

Pacjenci korzystali z jej porad także w gabinetach w Warszawie, Krakowie i Przemyślu. Pasjonatka ziołolecznictwa i medycyny chińskiej.


cyt... "Uważam,że główną przyczyną cięższych, przewlekłych chorób jest psychika ( to jak widzimy siebie, wypieranie pewnych aspektów naszej osobowości, brak akceptacji dla siebie samych i innych, sztywność myślenia, brak gotowości do przepracowania problemów) dlatego ziołolecznictwo, które również wpływa na naszą emocjonalność uzupełniam hipnozą, w której przede wszystkim skupiam się na dotarciu do źródła problemów jak i pracy z naszym własnym cieniem."

Tutaj znajdziecie wywiad z Agatą https://www.youtube.com/watch?v=jJj4Uydfe0Y

***********************************************************************

 

aga

 

Aga Wikło

Certyfikowana nauczycielka III stopnia Active Dreaming, była instruktorka integracji oddechem, uczestniczka kobiecych kręgów spotkań, propagatorka wybaczania, entuzjastka synchroniczności.

Sny zawsze były bardzo ważnym elementem mojego życia. Śniłam intensywnie od dziecka, podążając za ich przesłaniem bardzo intuicyjnie. Wielokrotnie ostrzegały mnie przed niesprzyjającymi wydarzeniami, towarzyszyły procesom na drodze rozwoju - barwne, realistyczne, rozbudowane, ?z innego świata?, czasem pełne symboli, czasem trudne do zrozumienia. Zajęcia prowadzę w oparciu o metodologię proponowaną przez najbliższego memu doświadczeniu Śniącego ? jestem uczennicą Roberta Moss?a, któremu bliska jest tradycja szamańska, a dodatkowo zgłębił tematykę snów w bardzo wielu religiach oraz kulturach plemiennych i antycznych.

Kontakt: Aga Wikło, tel: 696 487 326, Moja strona: Śniące Drzewo - Dreaming Tree

 

lukasz

 

Łukasz Fijałkowski

mgr farmacji - wykładowca m.in.:

Dolnośląski Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych we Wrocławiu - wykładowca farmakologii na kursie dla pielęgniarek

Szkoły Policealne TEB Edukacja - wykładowca zagadnień farmaceutycznych

Kontakt: Łukasz Fijałkowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

robe

 

Robert Jurczyk

Wieloletni praktyk pracy z ciałem. Specjalizuje się w masażach relaksacyjno-zmysłowych SPA&Wellness: gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, bańką chińską, kijami bambusowymi oraz hawajskim masażem Lomi Lomi NUI. Kształcił się pod okiem polskich specjalistów oraz ukończył wiele kursów i warsztatów u międzynarodowych ekspertów (Europy, Australii oraz Azji).

Czerpiąc wiedzę od najlepszych nauczycieli i wykorzystując własne doświadczenia, realizuje wspaniałą dewizę pracy i życia z pasją.

Więcej o masażach jakie wykonuje: Masaże relaksacyjne SPA

Kontakt: Robert Jurczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

************************************************

piotrek

 

Piotr Bogus

LifeCoach, trener biznesu, Prezes Zarządu Fundacji Amicorum. Jako licencjonowany Przodownik Górski organizuje wyprawy goecoachingowe łącząc rozwój z przebywaniem na łonie natury. Mając kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy ze służbami mundurowymi prowadzi szkolenia oraz coaching indywidualny dla grup wysokiego ryzyka zawodowego.

Wierzy w ludzi, ich potencjał i możliwość tworzenia rzeczy wielkich. Jego pasja, zrodziła się z miłości do szkoleń i satysfakcji płynącej z możliwości wspierania innych, a doświadczenia stanowią zwieńczenie wielu lat pracy oraz tysięcy godzin szkoleniowych. Swoją przygodę z górami rozpoczął 20 lat temu na wyprawach górskich Szlakami Obrońców Granic organizowanych przez Straż Graniczną, dzięki geo-coachingowi może połączyć obie pasje.

Kontakt: Piotr Bogus, tel: 692 142 066, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

************************************************

tomasz

 

Tomasz Szymocha

Akredytowany nauczyciel 5Rytmów?. Trening nauczycielski skończył w The Moving Center? New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów? w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu.

W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach. Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania jogin, podróżnik, ojciec 4 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył kurs ISTA level 1., miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). :)

 

************************************************

kasia

 

Katarzyna Kucharska

Szalona bywam, wyciszona i z dystansem do świata jestem. Niezbyt dużo mówię, wolę pisać. Lubię słuchać, ale zdarza się, że nie słyszę.  Czasem rozważna, częściej romantyczna. Bez zadęcia i nadęcia. Z natury raczej przy końcu niż w czołówce. Próbuję wyjść w końcu z mojej ślimaczej skorupki, pokazać piękną nogę i nie chować już swoich rogów przy byle okazji. Taka niedoskonała, jednak coraz bardziej te niedociągnięcia akceptująca. W końcu mogę to powiedzieć na głos. Jestem uszyta idealnie na miarę. W sam raz dla mnie.

Organizuję warsztaty oraz spotkania. Cyklicznie odbywa się joga śmiechu, na którą zapraszam w poniedzałki do kawiarni Macondo we Wrocławiu ;)

Dodatkowo prowadzę blog Wiatrem czytane

Kontakt: Katarzyna Kucharska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.