BEATA KARWOWSKA

beata karwowska

Psycholog, terapeuta holistyczy, certyfikowany fitoterapeuta, certyfikowany naturopata, mediator sądowy, mediator wg metody NVC Marshalla B. Rosenberga.

W czasie konsultacji psychologicznych kompleksowo łączę wiedzę psychologa, mediatora, zielarza, naturopaty, człowieka z doświadczeniem życiowym. Wierzę w terapeutyczną moc aktywnego, akceptującego, empatycznego usłyszenia rozmówcy. Bywa, że polecam odpowiednią mieszankę ziół, olejków eterycznych, wykonuję relaksujący masaż, pokazuję, jak prawidłowo oddychać i wyciszać zgiełk kotłujący się w głowie. Pracuję holistycznie, widząc ciało i ducha, środowisko, korzenie rodzinne, ale też nawyki, niedobory witamin i substancji odżywczych. W procesie konsultacji psychologicznych pracuję w superwizji.

Jestem założycielką firmy „Tak po prostu”, w ramach której prowadzę prywatną praktykę psychologiczną, warsztatową, szkoleniową, fitoterapeutyczną i naturoterapeutyczną. Organizuję i prowadzę warsztaty rozwojowe i relaksacyjne. „Tak po prostu” wywodzi się z przekonania, że im prościej tym lepiej. I dotyczy to wszystkich aspektów życia. W większości przypadków sami sobie bezwiednie utrudniamy i szkodzimy, poprzez styl życia, złe nawyki, niesłużące nam przekonania, w konsekwencji wprowadzając się w pogorszenie zdrowia i kondycji psycho-fizycznej. Prywatnie, jestem zachwycona życiem i tym, że póki jestem – cały czas mogę mieć wpływ na jego jakość. Wciąż i niezmiennie zadziwia mnie fakt, jak wraz ze zmianą spostrzegania życia zmienia się jego odbiór i odczuwanie. Uwielbiam się uczyć, rozwijać, przebywać wśród życzliwych ludzi. Przejmują mnie trudności życia codziennego dzisiejszego świata i funkcjonowania w nim.

Wykształcenie:
• Uniwersytet SWPS – Tytuł: magister psychologii
• Akademia Leona Koźmińskiego – Tytuł: mediator sądowy
• Akademia NVC – Roczne Studium Mediacji prowadzonych metodą
Porozumienia bez Przemocy –Tytuł: mediator wg metody NVC.
• Szkoła trenerów komunikacji opartej na empatii – 3 letni kurs komunikacji
empatycznej w oparciu o metodę NVC – Tytuł: trener komunikacji
empatycznej wg metody NVC
• Instytut Zielarstwa Polskiego – Zielarstwo i fitoterapia 1,5 roczny kurs. Tytuł