************************************************

aga2

Agnieszka Drążkiewicz

Jest socjologiem (UŁ), terapeutą ciała z wieloletnim doświadczeniem, instruktorem masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (od 2008 r., uprawnienia Aloha International). Ukończyła zawodową szkołę coachingu (SPC, 320 godz.), szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (SFA Center Poland, 70 godz.), szkolenia z nowych ustawień systemowych (ponad 500 godz.), Workstudy Program w Center of Holistic Body Work Kientalerhof i wiele innych. Uczyła się w Polsce, w Szwajcarii, w Niemczech i na Hawajach.

Prowadzi sesje indywidualne i warsztaty rozwijające świadomość i odczuwanie ciała. Uczy masażu Lomi Lomi Nui na poziomach podstawowym i zaawansowanym.

Kontakt: Agnieszka Drążkiewicz, tel: 662 428 202, www: szkolalomi.pl , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.