KATARZYNA OSTROWSKA
Katarzyna Ostrowska (Amicorum)KATARZYNA OSTROWSKA 


Pracuje nad sobą i wspiera w pracy nad własnym rozwojem innych. Prowadzi kursy i wykłady z zakresu rozwoju osobistego, odkrywania twórczego potencjału, kreacji celów i psychologii snów. Studiuje psychologię. Autorka poradników na temat możliwości ludzkiego umysłu oraz interpretacji snów.

Ukończyła m.in.: Kursy hipnozy i hipnoterapii z elementami NLP, Trening Transforming Communication™, Mistrzowską Szkołę Coachingu Prowokatywnego, Kurs Psychologii Zorientowanej na Proces, także liczne kursy internetowe z zakresu psychologii, rozwoju osobistego i samoleczenia. Uczestniczka warsztatów Matrycy Energetycznej, Synchronizacji Kwantowej, Kwantowego Pola Transformacji, warsztatów Akademii Jungowskiej o snach i innych.

Uważa, że przyczyny wielu problemów życiowych i zdrowotnych leżą w programach umysłu i ciała, zwłaszcza w podjętych na głębszym poziomie psychiki decyzjach i przekonaniach.

Poza pracą i nauką wspólnie z rodziną w ogrodzie działkowym uprawia własne warzywa. Lubi wędrówki wśród przyrody, w wolnych chwilach medytuje.

 

Linki do wywiadu z Panią Katarzyną https://www.youtube.com/watch?v=T0K6ZEDFK-c&t=496s

                                                            https://www.youtube.com/watch?v=6WEAGDF8sFw&t=201s

Powiązane wpisy

JULIA KWIATKOWSKA

PAULINA NAZAROWSKA

BEATA KARWOWSKA