MARTA ZIELIŃSKA

 

DSC_3706.JPG

 Marta Zielińska

Pedagog, kosmetolog, psychodietetyk, dyplomowany zielarz – fitoterapeuta. Od kilkunastu lat jest wykładowcą i instruktorem nauki zawodu na studiach kosmetologicznych i w szkołach policealnych. Prowadzi również swój gabinet kosmetyczny u podnóża Ślęży, w którym pracuje w duchu holistycznej pielęgnacji. "Wychodzę bowiem z założenia, że skóra to zwierciadło wszystkiego, co dzieje się w ciele i duszy. Mocno wierzę w to, że inna kosmetyka jest możliwa, że nie jesteśmy skazani na działanie wbrew naturze po to, by zachować zdrowy wygląd skóry. W swojej pracy kładę nacisk na techniki manualne i sprawdzone składniki kosmetyków, uzupełniając pielęgnację gabinetową zaleceniami z zakresu dietetyki i suplementacji".        

W roku 2018 została laureatką prestiżowego konkursu Kosmetyczka Roku i od tamtego czasu stale współpracuje z wydawnictwem Art Of Beauty  jako autorka artykułów z dziedziny kosmetologii i fitoterapii. 
Prywatnie zielarka, tarocistka, prowadzę medytacje kierowane. Pasjonuje ją łucznictwo tradycyjne, jest instruktorem Nordic Walking i uwielbia włóczyć się po lasach.