Wytańcz To! praktyka 5Rytmów z Tomaszem Szymocha

5rytmow
Kategoria
Akademia ciała
Termin
2020-07-27 00:00
Miejsce
Wrocław, ul. Rynek 30 - Wrocław Rynek 30

WytańczTo! to regularne poniedziałkowe zajęcia 5Rytmów? we Wrocławiu prowadzone przez Tomasza Szymochę.
---
W związku z tym, że chcemy trochę wyrównać energie męskie i żeńskie na parkiecie, zaś parkiet jest pełen kobiet, wprowadzamy promocję: jeśli, kobieta, przyprowadzi nowego mężczyznę na zajęcia - wchodzi za darmo!

---

Prosimy o punktualność, drzwi zamykamy o 19:45. A otwieramy o 19:15 - możesz przyjść wcześniej porozmawiać, pobyć, pomedytować, porozciągać się :)
---
5Rytmów? - stworzone przez Gabrielle Roth,
tańczone przez tysiące ludzi na całym świecie, jest filozofią, perspektywą, sztuką i dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoją duszę w ruch, to sama się uzdrowi.
Ruch jest zarówno lekarstwem jak i metaforą, sięga poprzez i ponad języki, kultury i grupy wiekowe, transformując: cierpienie w sztukę, sztukę w świadomość, a świadomość w działanie.
Praktyka 5Rytmów? tworzy społeczność, która wypaca swoje modlitwy, wspiera proces potrzebnej zmiany i daje bezpieczną przestrzeń dla każdego, kto chce wstrząsnąć swoim ego i przebudzić w sobie tę część, która jest nieprzewidywalna, pełna pasji, fascynująca, balansująca na krawędzi i tęskniąca za wolnością.
---
Na zajęciach zapoznamy się z 5 jakościami Rytmów (Flowing, Staccato, Chaos, Lyrical i Stillness). Poprzez ruch, zaopiekujemy się i nadamy należytą uwagę każdej części ciała. Wsłuchamy się w nasze ciała i pozwolimy im przemówić w ich własny, dynamiczny sposób. Wytańczymy to, co w nas siedzi i uwiera oraz to, czego istnienia nawet nie jesteśmy świadomi.
---
Tomasz Szymocha - akredytowany nauczyciel 5Rytmów?. Trening nauczycielski skończył w The Moving Center? New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów? w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu.
W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach.
Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania jogin, podróżnik, ojciec 4 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył kurs ISTA level 1., miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). :)
---
Zajęcia odbywają się cyklicznie w każdy poniedziałek od 19:30 do 22:00, w luksusowo kameralnej grupie, w pięknym miejscu - na ostatnim piętrze #TheOneHostel we Wrocławiu, skąd przez okna widać piękny Rynek nocą :] Tańczymy boso. Dużo się pocimy!
---
Na zajęciach będzie woda Kangen! ? Woda życia! Woda jonizowana, o wysokich właściwościach zasadowych (choroby nie mogą przetrwać w środowisku zasadowym) i antyoksydacyjnych (co zapobiega starzeniu się skóry), wysokiej jakości woda strukturalna o pH 9.5, wypłukuje toksyny. Japońskie słowo "kangen" oznacza powrót do korzeni. Składamy się z około 70% wody, dlatego picie zdrowej wody jest takie ważne.
Więcej o żywej wodzie: https://kangenzdrowie.pl/
---
adres: Wrocław, Rynek 30
---
Pojedyncze zajęcia: 40 zł
Karnet 10 zajęć do wykorzystania w dowolnym czasie: 350 zł
Studenci, za okazaniem aktualnej legitymacji, do 26 roku życia oraz seniorzy: 35 zł
---
Zapraszam serdecznie!
Tomasz Szymocha

 

 
 

Terminy

  • 2020-07-27 00:00