AKADEMIA CIAŁA

Akademia ciała - lista kursówRównowaga pomiędzy ciałem i umysłem jest optymalną sytuacją w rozwoju wewnętrznym - optymalną dla naszego zdrowia, codziennego funkcjonowania, jak i dla rozwoju duchowego.  Istnieje takie powiedzenie: "w zdrowym ciele - zdrowy duch", co inaczej oznacza, że dobra kondycja fizyczna i zdrowotna sprzyja dobremu samopoczuciu psychicznemu, sprzyja skupieniu i poszukiwaniom duchowym.  Akademia ciała to podróż w krainę ciała, emocji i ducha. Podczas warsztatów masażu , tai chi, qi gong, hatha-joga, jantra-joga poznasz jak pracować z ciałem, tak aby odczuwać jego witalność i dobrą formę. Poznasz techniki, które będziesz mógł wykorzystać osobiście i podzielić się z innymi.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Akademiami służącymi ciału.

KURS GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ

Akademia ciała
kurs_gim_slow
  2023-04-19

Serdecznie zapraszamy na e-learningowy
KURS GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ I STOPNIA

 

Ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej znane są w Polsce od niespełna kilku lat, a dotarły do nas ze wschodu, z Białorusi, gdzie przetrwały przekazywane przez kobiety z pokolenia na pokolenie jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. Założeniem gimnastyki jest to, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje…

Gimnastyka Słowiańska to system 27 ćwiczeń przeznaczonych wyłącznie dla kobiet. Mogą ją ćwiczyć Panie w każdym wieku i z różną kondycją fizyczną. Kierowana jest do wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swoje zdrowie, sprawność, atrakcyjność i duchowość. Wzmacniamy i rozciągamy takie obszary naszego ciała, jak: nogi, miednica, kręgosłup, biodra, brzuch, klatka piersiowa, ramiona, szyja, głowa. Pracujemy również z organami wewnętrznymi i gruczołami dokrewnymi, takimi jak: tarczyca, grasica, nadnercza.

Ćwiczenia mają korzystny wpływ na układ hormonalny i rozrodczy, są bezcennym wsparciem w okresie menopauzy, przy bolesnym miesiączkowaniu i w trudnościach z zajściem w ciążę. Zaobserwowano wpływ na życie intymne, zwiększenie potencjału seksualnego i atrakcyjności. Na poziomie subtelnym, energetycznym poprzez pracę z kobiecymi obszarami ciała uwalniamy kobiecość, intuicję, budzimy twórczy potencjał. 

Poprzez połączenie ruchu z oddechem, wzmacniamy stabilność, równowagę i uważność. Każde ćwiczenie w zestawie ma też swoje znaczenie i przypisaną mu afirmację. Można w ten sposób pracować nie tylko nad swoim ciałem, ale doskonalić się też duchowo.

Kurs zawiera zestaw 27 ćwiczeń w formie video, opisy, afirmacje oraz karty z pozycjami do wglądu i słowiańskimi symbolami.

Kurs Gimnastyki Słowiańskiej podzielony na 9 modułów.

Każdy moduł zawiera:

  • 3 ćwiczenia – po jednym z każdego ze Światów: Dolnego, Średniego i Górnego
  • Materiały do każdego z ćwiczeń
  • Zadania do samodzielnej pracy

 

Po tym kursie:
- Będziesz umiała wykonywać wszystkie 27 pozycji z Gimnastyki Słowiańskiej.
– Będziesz znała znaczenia i afirmację do poszczególnych ćwiczeń.
– Dostaniesz swój Rodowy Zestaw Ćwiczeń.
– Poznasz możliwości swojego ciała i zagłębisz się w swoją kobiecość.
– Będziesz mogła wziąć udział w kursie II stopnia (nauczycielskim).

 

KIEROWNIK KURSU: KATARZYNA URAMEK

DSC 0681

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Jestem nauczycielką Gimnastyki Słowiańskiej, instruktorką gimnastyki korekcyjnej, Jogi Kundalini i jogi twarzy metodą Danielle Collins, masażystką, kosmetologiem oraz pedagogiem. Tworzę również Kręgi Kobiet. Od wielu lat pracuję z kobietami na poziomie fizycznym oraz duchowym pomagając dotrzeć do esencji swojej kobiecości.  We wszystkim co robię dzielę się swoimi pasjami, swoim doświadczeniem, swoją kobiecą mądrością oraz mocą. Pomagam kobietom zadbać o swoje ciało, kroczyć po ścieżce rozwojuduchowego i odnaleźć siebie".

 

Kurs zakończony jest przyznaniem ZAŚWIADCZENIA i  CERTYFIKATU RP 

 

CZAS TRWANIA I SPOSÓB ORGANIZACJI


Podstawowe informacje 

Organizowany przez nas kurs przeprowadzany jest online. Oznacza to, że wszystkie zajęcia,  odbywają się w formie e-learningu. Dzięki temu można uończyć kurs, bez konieczności wychodzenia z domu.  Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują możliwośc skorzystania z naszej aplikacji na telefon lub tablet. Zagwarantuje ona dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, bez potrzeby posiadania laptopa czy komputera.

Po zaliczeniu na wskazany adres wysyłany jest oryginał zaświadczenia, oryginalny Certyfikat RP. Termin ukończenia uzależniony jest wyłącznie od czasu jaki możecie Państwo poświęcić na naukę.  

 
 
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste! 
  • Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z rozpoczęciem kursu.

  • Krok drugi:  pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie niezbędne informacje. 

  • Krok trzeci: kursant dostaje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.

  • Krok czwarty: szkolenie, a następnie przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz certyfikatu. 

Wystawiamy:

Zaświadczenie i Certyfikat o ukończenia kursu są bezterminowe i akceptowane na terenie całego kraju i UE. Dokumenty na życzenie również w języku angielskim 

Oryginały dokumentów zostaną wysłane na wskazany adres listem poleconym.

CENA KURSU : 400 zł 
  

SPRAWY ORGANIZACYJNE KONTAKT

Jeżeli masz pytania związane z organizacją kursu, skontaktuj się z nami, wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje

lub kliknij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie.  

WYSTAWIAMY ZAŚWIADCZENIE MEN I CERTYFIKAT

CERTYFIKAT GIMNASTYKA

Zaświadczenie RP Png

 

Cena:
400

 

Terminy


  • 2023-04-19

Akademia Amicorum iCagenda

Formularz zgłoszeniowy na kurs

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oferujemy rabat dla powracających kursantek i kursantów, wystarczy, że ukończyłaś(eś) dowolny kurs w Amicorum.

Z reguły jest możliwość rozłożenia ceny kursu na raty, wspomnij o tym w polu Uwagi.

Nasze akademie to spotkania ludzi pasji, którzy swoje zdrowie, duszę i ciało traktują z należytym szacunkiem. Organizując nasze szkolenia staramy się dołożyć wszelkich starań aby uczestnicy akademii wychodzili i wracali do nas szczęśliwsi, piękniejsi i zdrowsi.
Sprawdź pozostałe wydarzenia w akademiach. Uczestnicząc w nich obniżysz koszty swojego szkolenia.