KURS GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ

2021-10-20 00:00

Serdecznie zapraszamy na e-learningowy
KURS GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ I STOPNIA

Ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej znane są w Polsce od niespełna kilku lat, a dotarły do nas ze wschodu, z Białorusi, gdzie przetrwały przekazywane przez kobiety z pokolenia na pokolenie jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. Założeniem gimnastyki jest to, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje…

Gimnastyka Słowiańska to system 27 ćwiczeń przeznaczonych wyłącznie dla kobiet. Mogą ją ćwiczyć Panie w każdym wieku i z różną kondycją fizyczną. Kierowana jest do wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swoje zdrowie, sprawność, atrakcyjność i duchowość. Wzmacniamy i rozciągamy takie obszary naszego ciała, jak: nogi, miednica, kręgosłup, biodra, brzuch, klatka piersiowa, ramiona, szyja, głowa. Pracujemy również z organami wewnętrznymi i gruczołami dokrewnymi, takimi jak: tarczyca, grasica, nadnercza.

Ćwiczenia mają korzystny wpływ na układ hormonalny i rozrodczy, są bezcennym wsparciem w okresie menopauzy, przy bolesnym miesiączkowaniu i w trudnościach z zajściem w ciążę. Zaobserwowano wpływ na życie intymne, zwiększenie potencjału seksualnego i atrakcyjności. Na poziomie subtelnym, energetycznym poprzez pracę z kobiecymi obszarami ciała uwalniamy kobiecość, intuicję, budzimy twórczy potencjał.

Poprzez połączenie ruchu z oddechem, wzmacniamy stabilność, równowagę i uważność. Każde ćwiczenie w zestawie ma też swoje znaczenie i przypisaną mu afirmację. Można w ten sposób pracować nie tylko nad swoim ciałem, ale doskonalić się też duchowo.

Kurs zawiera zestaw 27 ćwiczeń w formie video, opisy, afirmacje oraz karty z pozycjami do wglądu i słowiańskimi symbolami.

Kurs Gimnastyki Słowiańskiej podzielony na 9 modułów.

Każdy moduł zawiera:

• 3 ćwiczenia – po jednym z każdego ze Światów: Dolnego, Średniego i Górnego
  • Materiały do każdego z ćwiczeń
  • Zadania do samodzielnej pracy

Po tym kursie:
- Będziesz umiała wykonywać wszystkie 27 pozycji z Gimnastyki Słowiańskiej.
– Będziesz znała znaczenia i afirmację do poszczególnych ćwiczeń.
– Dostaniesz swój Rodowy Zestaw Ćwiczeń.
– Poznasz możliwości swojego ciała i zagłębisz się w swoją kobiecość.
– Będziesz mogła wziąć udział w kursie II stopnia (nauczycielskim).

KIEROWNIK KURSU: KATARZYNA URAMEK

DSC 0681

"Jestem nauczycielką Gimnastyki Słowiańskiej, instruktorką gimnastyki korekcyjnej, Jogi Kundalini i jogi twarzy metodą Danielle Collins, masażystką, kosmetologiem oraz pedagogiem. Tworzę również Kręgi Kobiet. Od wielu lat pracuję z kobietami na poziomie fizycznym oraz duchowym pomagając dotrzeć do esencji swojej kobiecości.  We wszystkim co robię dzielę się swoimi pasjami, swoim doświadczeniem, swoją kobiecą mądrością oraz mocą. Pomagam kobietom zadbać o swoje ciało, kroczyć po ścieżce rozwojuduchowego i odnaleźć siebie".

Kurs zakończony jest przyznaniem ZAŚWIADCZENIA i  CERTYFIKATU RP

CZAS TRWANIA I SPOSÓB ORGANIZACJI

Podstawowe informacje

Organizowany przez nas kurs przeprowadzany jest online. Oznacza to, że wszystkie zajęcia,  odbywają się w formie e-learningu. Dzięki temu można uończyć kurs, bez konieczności wychodzenia z domu.

Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują możliwośc skorzystania z naszej aplikacji na telefon lub tablet. Zagwarantuje ona dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, bez potrzeby posiadania laptopa czy komputera.

Po zaliczeniu na wskazany adres wysyłany jest oryginał zaświadczenia, oryginalny Certyfikat RP. Termin ukończenia uzależniony jest wyłącznie od czasu jaki możecie Państwo poświęcić na naukę.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

• Krok trzeci: kursant dostaje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.

• Krok czwarty: szkolenie, a następnie przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz certyfikatu.

Wystawiamy:

Zaświadczenie i Certyfikat o ukończenia kursu są bezterminowe i akceptowane na terenie całego kraju i UE. Dokumenty na życzenie również w języku angielskim

CENA KURSU : 400 zł

Jeżeli masz pytania związane z organizacją kursu, skontaktuj się z nami, wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje

• dzwoń na telefon: 692 142 066
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (odpowiemy w ciągu 24 godzin)

lub kliknij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

• 2021-10-20 00:00