KURS GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ II STOPIEŃ NAUCZYCIELSKI

2021-10-24 00:00

ZAPRASZAMY NA

KURS GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ II STOPNIA NAUCZYCIELSKI

Zapraszamy na kurs Gimnastyki Słowiańskiej II stopnia, po którym będziesz mogła uczyć tej przepięknej formy ruchu. Kurs możesz zrobić również wyłącznie dla siebie poszerzając swoją wiedzę, czucie i umiejętności.

Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończenie kursu I stopnia Gimnastyki Słowiańskiej.

Program kursu:

• Zapoznanie z fizjoterapeutycznymi aspektami Gimnastyki.
  • Znaczenie i praktyczne prowadzenie rozgrzewki przed praktyką
  • Gimnastyka Słowiańska a problemy z aparatem ruchu
  • Gimnastyka Słowiańska w ciąży
  • Gimnastyka Słowiańska na menstruacji
  • Wyliczanie zestawów na dany dzień
  • Warsztaty z pracy z mięśniami dna miednicy
  • Samodzielne prowadzenie zajęć on-line dla grupy.

Kierowik kursu: Katarzyna Uramek

Pracuje z kobietami na poziomie ciała, ducha i duszy, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej, instruktorka Gimnastyki Korekcyjnej, instruktorka Jogi Kundalini, pedagożka, trzymająca Kręgi Kobiet, masażystka.

Wykładowca: Paulina Kurczab

Fizjoterapeutka specjalizująca się w dziedzinie uroginekologii, instruktorka na kursach w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej dla fizjoterapeutów oraz
zawodów pokrewnych, terapeutka czaszkowo-krzyżowa, nauczycielka jogi, adeptka taijiquan.

Ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej znane są w Polsce od niespełna kilku lat, a dotarły do nas ze wschodu, z Białorusi, gdzie przetrwały przekazywane przez kobiety z pokolenia na pokolenie jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. Założeniem gimnastyki jest to, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje…

Gimnastyka Słowiańska to system 27 ćwiczeń przeznaczonych wyłącznie dla kobiet. Mogą ją ćwiczyć panie w każdym wieku i z różną kondycją fizyczną. Kierowana jest do wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swoje zdrowie, sprawność, atrakcyjność i duchowość. Wzmacniamy i rozciągamy takie obszary naszego ciała, jak: nogi, miednica, kręgosłup, biodra, brzuch, klatka piersiowa, ramiona, szyja, głowa. Pracujemy również z organami wewnętrznymi i gruczołami dokrewnymi, takimi jak: tarczyca, grasica, nadnercza.

Ćwiczenia mają korzystny wpływ na układ hormonalny i rozrodczy, są bezcennym wsparciem w okresie menopauzy, przy bolesnym miesiączkowaniu i w trudnościach z zajściem w ciążę. Zaobserwowano wpływ na życie intymne, zwiększenie potencjału seksualnego i atrakcyjności. Na poziomie subtelnym, energetycznym poprzez pracę z kobiecymi obszarami ciała uwalniamy kobiecość, intuicję, budzimy twórczy potencjał.

Poprzez połączenie ruchu z oddechem, wzmacniamy stabilność, równowagę i uważność. Każde ćwiczenie w zestawie ma też swoje znaczenie i przypisaną mu afirmację. Można w ten sposób pracować nie tylko nad swoim ciałem, ale doskonalić się też duchowo.

Kurs zakończony jest przyznaniem ZAŚWIADCZENIA i  CERTYFIKATU RP

CZAS TRWANIA I SPOSÓB ORGANIZACJI

Podstawowe informacje

Organizowany przez nas kurs przeprowadzany jest online. Oznacza to, że wszystkie zajęcia,  odbywają się w formie e-learningu. Dzięki temu można uończyć kurs, bez konieczności wychodzenia z domu.

Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują możliwośc skorzystania z naszej aplikacji na telefon lub tablet. Zagwarantuje ona dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, bez potrzeby posiadania laptopa czy komputera.

Po zaliczeniu na wskazany adres wysyłane jest Zaświadczenie, oryginalny Certyfikat RP. Termin ukończenia uzależniony jest wyłącznie od czasu jaki możecie Państwo poświęcić na naukę.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

• Krok trzeci: kursant dostaje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.

• Krok czwarty: szkolenie, a następnie przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz certyfikatu.

Wystawiamy:

Zaświadczenie i Certyfikat o ukończenia kursu są bezterminowe i akceptowane na terenie całego kraju i UE. Dokumenty na życzenie również w języku angielskim

CENA KURSU : 1100 zł

Jeżeli masz pytania związane z organizacją kursu, skontaktuj się z nami, wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje

• dzwoń na telefon: 692 142 066
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (odpowiemy w ciągu 24 godzin)

lub kliknij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

• 2021-10-24 00:00