GEO-MOTY w Szklarskiej Porębie

COACHING GORY
Kategoria
akademia duszy
Termin
2021-10-23 10:00 - 2021-10-24 16:00
Miejsce
Szklarska Poręba
Telefon
535 45 08 45

JEDYNY W SWOIM RODZAJU TRENING MOTYWACJI W GÓRACH.
Podróż, która pozwoli Ci odnaleźć motywację i wolność !!!

Geo-Moty w Szklarskiej Porębie

Nasza wyprawa jest indywidualnym wyjsciem każdego uczestnika. Celem nie jest zdobycie góry ale sama podróż dzięki której człowiek poznaje siebie i swoje słabości. Ma czas na skupienie. 

 • Przez 2 dni górskich spacerów spotkamy się ze sobą, z naszym Ego, wewnętrznym dzieckiem, rodzicem, leniem, szantarzystą, altruistą i bohaterem.
 • Spotkamy te jakości, które nam służą i te, które nas umniejszają.
 • Popatrzymy wstecz na życie.
 • Przyjrzymy się temu co nas spotkało na dotychczasowej drodze życia.
 • Będziemy odczytywać sygnały pojawiające się podczas wędrówki.
 • Będziecie dotykać wrażliwej i delikatnej części Was samych i budować tą silną.

Dzień I 

 • Godz. 9:00 startujemy ze Szklarskiej Poręby do Schroniska Pod Łabskim Szczytem.
 • W trakcie marszu, coaching, motywacja  - praca indywidualna i w grupach
 • W schornisku praca indywidualna, warsztaty duchowe.
 • Nocleg w schronisku. Nocne rozmowy/grzane wino/dobry sen.

Dzień II
Godzinka marszu na szczyt Szrenicy. Obiad w schronisku (polecamy nalesniki z jagodami)

 • Warsztaty grupowe. 
 • Zejście do Szklarskiej Poręby 

TRASY są łatwe i spacerowe, przygotowane nawet dla początkujących turystów

CO SIĘ STANIE I CO ZYSKASZ?

OKREŚLISZ CEL
 Aby osiągnąć szczyt swoich możliwości, musisz odnaleźć poczucie kierunku. Musisz dokładnie wiedzieć czego chcesz w każdej sferze swojego życia. Być może najważniejszym pytaniem na które musisz sobie odpowiedzieć, będzie właśnie to: Co naprawdę chciałbym zrobić ze swoim życiem?"

POZNASZ SWOJE ZASOBY
Zastanowimy się nad zasobami które pozwolą Ci wyruszyc w drogę. Często zdarza się, że jesteś nieświadomy swoich naturalnych zasobów i używasz ich tylko w niektórych obszarach swojego życia. Kiedy zaczynasz używać ich w nowych obszarach lub w nowy sposób, wzrasta Twoja satysfakcja i zadowolenie, a każdy człowiek lubi utrzymywać te stany.

OKREŚLISZ TOŻSAMOŚĆ
Naszym najgłębszym celem na poziomie tożsamości jest ciągłe odpowiadanie na pytanie ,,Kim jestem?". Naszą odpowiedzią na to pytanie jest sposób, w jaki reagujemy w każdym momencie naszego życia. Gdy jesteśmy ześrodkowani, obecni w swoich ciałach i połączeni z naszym wnętrzem i światem nas otaczającym, wtedy naturalnie pozostajemy w kontakcie z sensem i celem naszego życia.

ZBIERZESZ POTRZEBNE INFORMACJE
Każda podróż rozpoczyna się od zebrania informacji o celu, przeszkodach jakie możemy napotkać oraz możliwościach korzystnie wpływających na osiągnięcie celu.

NAUCZYSZ SIĘ STRATEGII
Poznasz analizę M.O.S.T. stosowaną  przy wyznaczaniu celów biznesowych.  Pomaga określić, gdzie się chcę znaleźć (określenie misji) i napędza cele strategiczne. 

ZAUWAŻYSZ EFEKT
W przypadku coachingu efekty widać od razu w sytuacjach, gdy wcześniej określony cel jest dość prosty i łatwy do osiągnięcia w sposób szybki. Zdobycie góry w Karkonoszach różni się od gór w Himalajach. Oczywiście wiele też zależy od tego w jaki sposób określi się mierniki decydujące o sukcesie, albo porażce. W przypadku gdy wejdziemy na szczyt latem efekt i satysfakcja osiągnięcia celu będzie odmienna od zdobycia szczytu zimą.

ROZWINIESZ SIĘ
Jakiego czasu trzeba, by wytworzyć sobie nowy nawyk, stworzyć nowe umiejętności? Podczas samej pracy nad rozwojem, na tym etapie ustalisz momenty, "kamienie milowe" postępów, podczas których na bieżąco będziesz weryfikował swoje postępy i rozwój.

POCZUJESZ WOLNOŚĆ
Poczujesz magię doświadczania wolności i przyrody.
Jak możesz myśleć, że czujesz się wolny a potem odkładasz życie na później, bo wydaje Ci się, że to nie jest właściwy czas. Wolność rozwija się w prawdzie, byciu autentycznym, w tym co czynisz, dbaniu o siebie, o swoje pasje, i rozwijaniu ich z zgodzie ze sobą.

TRENER/PRZEWODNIK:
IMG 2059Geo-Moty prowadzi Piotr Bogus

Dyplomowany coach i trener biznesu, Prezes Zarządu Fundacji Amicorum. Dzięki uprawnieniom Przodownika Górskiego organizuje swój autorski projekt górskich warsztatów motywacyjnych tzw. Geo-Moty łączące rozwój osobisty z przebywaniem na łonie natury. Mając kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy ze służbami mundurowymi prowadzi szkolenia oraz coaching indywidualny  dla grup wysokiego ryzyka zawodowego. Zawodnik PZSS z uprawnieniami do prowadzenia strzelań. Pasjonat Cowboy Action Shoting. W każdy wtorek nieodpłatnie w ramach wolontariatu prowadzi darmowe warsztaty motywacyjne dla młodzieży w duchu
kowbojskiej wolności.

"Moje doświadczenie to 25 lat pracy oraz tysiące godzin szkoleniowych. Swoją przygodę z górami  rozpocząłem 25 lat temu na wyprawach górskich Szlakami Obrońców Granic organizowanych przez Straż Graniczną. Dzięki takim wydarzeniom jak Geo-Moty mogę łączyć zamiłowanie do gór z pracą."

" Najbardziej lubię żyć na własnych zasadach z zalecanym dystansem do siebie :) "

Zastanawiasz sie czy możesz coś zmienić w swoim życiu.....?

"Jeśli myślisz, że możesz i jeśli myślisz, że nie możesz, w obu przypadkach masz racje"

Henry Ford

 

 

 

 

 ZAPRASZAM NA PRZYGODĘ Z WŁASNYM JA

 • GEO-MOTY INDYWIDUALNIE  - koszt 500 zł/ osoba - grupa do 10 osób - wypełnij niezobowiązująco
  Formularz zgłoszeniowy
 • NOCLEG I WYŻYWIENIE: zapewnia organizator

 

 • GEO-MOTY DLA SZKÓŁ  - BEZPŁATNIE - termin do uzgodnienia
  NOCLEG I WYŻYWIENIE: pomożemy zarezerwować nocleg jednak opłata jest po Waszej stronie

Formularz zgłoszeniowy  - wypełnij, zadzwonimy, formularz do niczego nie zobowiązuje

 

KONTAKT: 692 142 066
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

Terminy

 • Od 2021-10-23 10:00 do 2021-10-24 16:00