Krąg Śniących: Podróż przy bębnie

beben
Kategoria
akademia duszy
Termin
2020-05-18 00:00
Miejsce
Wrocław

Zapraszam w świat wizji i snów, do którego udamy się na dźwiękach szamańskiego bębna. To niezmiernie praktyczny sposób pracy ze snami. Wchodząc w stan na granicy snu i jawy staramy się pozostać świadomymi obserwatorami obrazów i emocji, które się pojawiają. Podróż odbywamy z określoną intencją, która może być bardzo ogólna, np. chcę zobaczyć, co jest w tej chwili dla mnie istotne, jak i bardzo specyficzna, np. praca z energiami zwierzęcymi, przewodnikami, przodkami, elementami, etc. Jest to też sposób, by powrócić do niedokończonego snu, zyskać o nim dokładniejsze informacje lub udać się - za zaproszeniem - w określonym celu do snu innej osoby.

Na zajęciach sugeruję podróż tematyczną, z początkową wizualizacją otwierającą "portal" i nadającą kierunek, ale oczywiście można podróżować wg własnego pomysłu i potrzeby, nie jest to podróż stricte prowadzona. Skuteczne podróżowanie może dla niektórych wymagać trochę praktyki, jest to kwestia bardzo indywidualna. Sama podróż trwa ok. 30 min.

Zajęcia cykliczne. Proszę o punktualność ? ze względu na krótki czas trwania zajęć nie ma przestrzeni na spóźnienia, drzwi będą zamykane. Zajęcia mogą się przeciągnąć do 1,5h.

Proszę o przyjście w luźnym ubraniu oraz zabranie maty i koca, notatnika.
Cena 20 zł
Zgłoszenia sms/telefonicznie: 696487326

UWAGA: zachęcam do dołączenia do grupy FB Śniące Drzewo, gdzie zawsze publikowane są informacje o kolejnych spotkaniach:
https://www.facebook.com/groups/172428339874090/

Prowadząca:

aga

Aga Wikło, certyfikowana nauczycielka III stopnia Active Dreaming, była instruktorka integracji oddechem, uczestniczka kobiecych kręgów spotkań, propagatorka wybaczania, entuzjastka synchroniczności.

Sny zawsze były bardzo ważnym elementem mojego życia. Śniłam intensywnie od dziecka, podążając za ich przesłaniem bardzo intuicyjnie. Wielokrotnie ostrzegały mnie przed niesprzyjającymi wydarzeniami, towarzyszyły procesom na drodze rozwoju - barwne, realistyczne, rozbudowane, ?z innego świata?, czasem pełne symboli, czasem trudne do zrozumienia. Zajęcia prowadzę w oparciu o metodologię proponowaną przez najbliższego memu doświadczeniu Śniącego ? jestem uczennicą Roberta Moss?a, któremu bliska jest tradycja szamańska, a dodatkowo zgłębił tematykę snów w bardzo wielu religiach oraz kulturach plemiennych i antycznych.

 
 

Terminy

  • 2020-05-18 00:00