Krąg Śniących: Porozmawiajmy o snach

lozko
Kategoria
akademia duszy
Termin
2020-07-27 00:00
Miejsce
Odrzańska 8, Wrocław - Odrzańska 8, Wrocław
Telefon
696487326

Śnimy przez około 1/3-1/4 życia. Całe lata spędzamy, regenerując siły i doświadczając nocą wizji, które zwykle całkowicie ignorujemy, traktując jako produkt uboczny naszego umysłu. Czy można ten czas kreatywnie wykorzystać? Zachęcam do wejścia na ścieżkę Śnienia, która ? zależnie od podejścia - może być częścią osobistego i/lub duchowego rozwoju, źródłem psychologicznych rozważań, miejscem spotkań z duchowymi przewodnikami, doświadczeniem wielowymiarowego świata, podróżą w świat szamańskich praktyk, a przede wszystkim spotkaniem z samym sobą. Moim marzeniem jest przywrócenie Śnieniu - temu Wielkiemu i zwykłemu - należne mu w życiu miejsce. Odkryj potencjał tkwiący w nocnych podróżach, które mogą być kluczem do lepszego nawigowania na jawie, a czasem pozwalają przerobić życiowe lekcje ?na sucho?.

Kiedyś omawianie snów było integralną częścią społecznego życia. Na spotkaniu poznasz podstawową metodę pracy ze snami, którą można stosować samodzielnie, podczas rozmów z przyjaciółmi przy kawie, w pracy lub przy rodzinnym stole. A najlepiej w grupie osób, których wspólnym zainteresowaniem jest praca ze snami.
Dla kogo są to zajęcia? Może śnisz dużo i próbujesz to jakoś ogarnąć, nie zawsze wiesz, co Twoje sny znaczą. Śnisz sporadycznie lub nie śnisz wcale, a chcesz to zmienić. Masz sen, który szczególnie Cię nurtuje - może to być sen, który przyśnił Ci się ostatnio lub lata temu. Miewasz koszmary i/lub paraliż senny. Masz sny dziwne, euforyczny, fantastyczne lub symboliczne, do których często wracasz pamięcią. Masz sny, który często się powtarzają lub stanowią serie. Bywa, że śni Ci się przyszłość. Fascynuje Cię świadome śnienie (lucid dreaming). Śnią Ci się zmarli. Możesz mieć tysiąc innych powodów :)

Zajęcia cykliczne.
Ilość miejsc: 6
Cena 20 zł (w cenie kawa/herbata)
Zgłoszenia sms/telefonicznie: 696487326

UWAGA: zachęcam do dołączenia do grupy FB Śniące Drzewo, gdzie zawsze publikowane są informacje o kolejnych spotkaniach:
https://www.facebook.com/groups/172428339874090/

Prowadząca:

aga

Aga Wikło, certyfikowana nauczycielka III stopnia Active Dreaming, była rebirtherka (praca z oddechem), uczestniczka kobiecych kręgów spotkań, propagatorka wybaczania, entuzjastka synchroniczności.

Sny zawsze były bardzo ważnym elementem mojego życia. Śniłam intensywnie od dziecka, podążając za ich przesłaniem bardzo intuicyjnie. Wielokrotnie ostrzegały mnie przed niesprzyjającymi wydarzeniami, towarzyszyły procesom na drodze rozwoju - barwne, realistyczne, rozbudowane, ?z innego świata?, czasem pełne symboli, czasem trudne do zrozumienia. Zajęcia prowadzę w oparciu o metodologię proponowaną przez najbliższego memu doświadczeniu Śniącego ? jestem uczennicą Roberta Moss?a, któremu bliska jest tradycja szamańska, a dodatkowo zgłębił tematykę snów w bardzo wielu religiach oraz kulturach plemiennych i antycznych.

 
 

Terminy

  • 2020-07-27 00:00