AKADEMIA DUSZY

Akademia duszy - lista kursówOd duchowości zaczyna się nasza podróż. Człowiek pozbawiony duchowości nie jest w stanie w sposób świadomy i odpowiedzialny kierować pozostałymi sferami swego życia. Duchowość to bowiem zdolność człowieka do zrozumienia samego siebie, czyli do znalezienia odpowiedzi na pytanie: kim jestem, skąd się wziąłem, dokąd zmierzam, w oparciu o jakie więzi i wartości mogę osiągnąć cel mojego życia. Tylko odnajdując siebie możemy świadomie kierować własnym życiem. Zapraszamy do zapoznania się z szkoleniami służącymi rozwojowi duchowości. Akademia duszy Amicorum proponuje kursy, które pomogą Ci odnaleźć samego siebie i zdobyć wiedzę jak pomagać innym.

KONSULTANT FENG SHUI

konsultant_feng_shui
Akademia duszy
Dates
2024-04-01

Jeśli jesteś zainteresowany wiedzą z zakresu  FENG SHUI  serdecznie zapraszamy na organizowany przez nas kurs e-learningowy!

Wszystkich chętnych do zdobycia wiedzy z zakresu planowania przestrzeni zgodnie z feng shui zapraszamy na Kurs "Konsultant Feng Shui" .

Co musisz zrobić, aby uczestniczyć w kursie? To bardzo proste!

Wystarczy komputer stacjonarny lub laptop, możesz też korzystać z naszej aplikacji na telefon: Classroom. Dzięki tej możliwości masz dostęp do wszystkich materiałów, bez względu na miejsce, w którym jesteś! Jest to kurs online, więc możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu.

Do kogo kierowany jest kurs?

Do każdego kto chce odkryć tajemnice harmonii i równowagi!

Czy marzysz o stworzeniu harmonijnego i pełnego pozytywnej energii otoczenia? Czy chciałbyś zdobyć umiejętności, które pomogą Ci przekształcić przestrzeń w miejsce pełne spokoju i sukcesu? Jeśli tak, to nasz kurs Konsultant Feng Shui jest stworzony dla Ciebie!

Podczas tego kursu dowiesz się o tajemnicach dawnej sztuki aranżacji przestrzeni. Pokażemy Ci jak zastosować zasady Feng Shui, aby przyciągnąć pozytywną energię do Twojego domu, biura czy nawet ogrodu. Nauczysz się analizować przestrzeń, balansować elementy, dobierać kolory i meble oraz tworzyć harmonijne układy, które wpłyną na Twoje samopoczucie i sukces.

Nie ważne, czy jesteś architektem, dekoratorem wnętrz czy po prostu osobą poszukującą wiedzy o Feng Shui - ten kurs jest dla Ciebie! Przekażemy Ci praktyczne narzędzia i techniki, które możesz natychmiast zastosować w swoim życiu i pracy.

Nie przegap tej unikalnej okazji! Zapisz się na nasz kurs Konsultant Feng Shui już teraz i zacznij tworzyć przestrzenie, które promują harmonię, dobrobyt i sukces. Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zyskaj wiedzę, która przemieni Twoje otoczenie na zawsze!

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

PROGRAM KURSU FENG SHUI:

Moduł I. Podstawy Feng Shui

• Podstawowe zasady feng shui
  • Chi – energia życia
  • Yin i jang
  • Sztywne podejście do feng shui

Moduł II. Środki działania Feng Shui

• Korytarze i schody
  • Piwnica, wsparcie

Moduł. V  Małe powierzchnie przydomowe

• Małe powierzchnie, a feng shui
  • Przed domem (ogródek, wjazd i wejście)
  • Taras
  • Balkon

Moduł VI. Ogród

• Podstawowe reguły
  • Niebiańskie zwierzęta
  • Pięć żywiołów
  • Siatka Bagua
  • Analiza ogrodu
  • Kwiaty i drzewa
  • Ogrodzenia
  • Wystrój (ławeczki, spirale, zabudowania, ścieżki, skarpy)

Moduł VII. Symbole na szczęście i dla ochrony

Moduł VIII. WSTĘP - czym jest ECO dom ?
  • Potrzebne składniki używane w Eco domu
  • Lista przydatnych przedmiotów
  • Olejki eteryczne i ich zastosowanie

Moduł IX. Naturalne środki piorące - rodzaje i przepisy

normy XI. Łazienka i toaleta

Moduł XII. Kuchnia

Moduł XIII. Salon i pozostałe pokoje

Moduł XIV. Garaż i ogród

Moduł XV. Eko porady
  • proste porady na codzień
  • eko certyfikaty - nie daj się oszukać!

PAULINA NAZAROWSKA | kierownik kursu: Konsultant Feng shui (Akademia Duszy, Amicorum)  Kierownik kursu: PAULINA NAZAROWSKA

Pasjonatka zdrowego stylu życia. Zielarka. Miłośniczka Starożytnych Chin. Uważa, że w życiu bardzo ważna jest równowaga, która wpływa na zdrowie i równowagę w  każdej ze sfer życia.

Zajmuje się analizą i oceną przestrzeni życiowej lub biznesowej zgodnie z zasadami Feng Shui, starając się zapewnić harmonię, równowagę i pozytywną energię w danym otoczeniu

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE UKOŃCZENIE KURSU - Zaświadczenie , Certyfikat RP, Suplement + KARTĘ KONSULTANTA FENG-SHUI
Dokumenty wysyłane są listem poleconym.

CENA : 800 zł

Jak rozpocząć kurs?

• Krok pierwszy: kliknij ''FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY''. Wypełnienie poniższego formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie.
  • Krok drugi: pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje.
  • Krok trzeci: kursant uzyskuje informacje dotyczące dostępu do platformy.
  • Krok czwarty:  szkolenie, przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz Certyfikatu.

KONTAKT ORGANIZACYJNY

Jeśli masz pytania związane z kursem zapraszamy do kontaktu

• e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   (odpowiemy w ciągu 24 godzin)

lub od razu skorzystaj z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

PO UKOŃCZENIU KURSU WYSTAWIAMY DOKUMENTY ZAŚWIADCZENIE MEN I CERTYFIKAT

CERTYFIKAT FENG SHUI

Zaświadczenie RP Png

IMG_2426.jpeg

• 2024-04-01

Akademia Amicorum iCagenda

Formularz zgłoszeniowy na kurs

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oferujemy rabat dla powracających kursantek i kursantów, wystarczy, że ukończyłaś(eś) dowolny kurs w Amicorum.

Z reguły jest możliwość rozłożenia ceny kursu na raty, wspomnij o tym w polu Uwagi.