AKADEMIA DUSZY

1
Od duchowości zaczyna się nasza podróż. Człowiek pozbawiony duchowości nie jest w stanie w sposób świadomy i odpowiedzialny kierować pozostałymi sferami swego życia. Akademia duszy proponuje kursy i szkolenia, które pomogą Ci odnaleźć samego siebie i zdobyć wiedzę jak pomagać innym. Duchowość to bowiem zdolność człowieka do zrozumienia samego siebie, czyli do znalezienia odpowiedzi na pytanie: kim jestem, skąd się wziąłem, dokąd zmierzam, w oparciu o jakie więzi i wartości mogę osiągnąć cel mojego życia. Tylko odnajdując siebie możemy świadomie kierować własnym życiem.
Zapraszamy do zapoznania się z Akademiami służącymi rozwojowi  duchowości.

 

KURS BIOENERGOTERAPEUTY

energyhealing_1230x630
Kategoria
akademia duszy
Termin
2022-09-04 00:00
Miejsce
KURS E-LEARNINGOWY + WARSZTATY STACJONARNE
Telefon
692 142 066
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Zapraszamy serdecznie na Kurs BIOENERGOTERAPEUTY
 
Kurs przygotowujący do wykonywania zawodu, kod zawodu 323002 , na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014, Dz. U. 2014, poz. 1145, w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania.

 

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w kursie? To bardzo proste!

Musisz posiadać komputer stacjonarny lub laptop, ewentualnie możesz korzystać z naszej aplikacji na telefon: Classroom. Dzięki tej platformie możesz mieć dostęp do wszystkich materiałów, bez względu na miejsce, w którym  aktualnie jesteś!  

PROGRAM KURSU :

I. Krótko o drodze

II. Ciało i dusza człowieka  w ujęciu psychologicznym i energetycznym 

    1. Ciało mentalne, emocjonalne, witalne i ciało fizyczne

    2. Związek myśli, emocji i organów.

III.  Czakry jako ośrodki energetyczne wykorzystywane w bioenergoterapii 

    1. Wprowadzenie do systemu czakr

    2.  Krótka charakterystyka

    3. Równoważenie czakr 

        - praca z kolorem

        - wybrane techniki równoważenia czakr

IV.  Uzdrawianie w bioenergoterapii 

    1. Pojęcia: bioenergoterapia, biopole, ośrodki energetyczne człowieka, bioenergoterapeuta, biodiagnoza, bioenergia

    2. Krótki rys historyczny rozwoju bioenergoterapii

    3. Jaki powinien być dobry bioenergoterapeuta

    4. Etapy zabiegu bioenergoterapeutycznego

    5. Zabieg na odległość

    6. BHP i etyka w bioenergoterapii

 

V. Zajęcia praktyczne + zaliczenie  (weekendowy warsztaty stacjonarne w Legnicy, organizowane raz na kwartał, uczestnicy kursu są wcześniej informowani o terminie zjazdu).

    1. Omówienie własnych doświadczeń bioenergoterapeutycznych - spostrzeżenia, wnioski, omówienie ciekawszych 

       przypadków

   2. Pytania uczestników

   3. Ćwiczenia praktyczne z energią

 

fota Kopia

 

 Wykładowca: Magdalena Tatar

"Nazywam się Magdalena Tatar, jestem z zawodu ekonomistką. Ukończyłam Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, przez 17 lat pracowałam w zawodzie ekonomisty, w jednym z dużych banków, ale przyszedł czas na zmiany... Czas, by pójść swoją nową i niezależną drogą, by realizować marzenia... Czas odejścia z pracy zbiegł się z odkryciem w sobie cennego daru bioenergoterapii. Moje zdolności w tym kierunku odziedziczyłam po Ojcu i Prababce. W 2019 r. ukończyłam 2,5 letnie Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu. Studium zakończyło się obroną pracy dyplomowej pt. "Bioenergoterapia jako droga do energetycznego uzdrowienia ciała i duszy człowieka"   Praca dyplomowa zamyka pewien etap mojego życia, przede wszystkim zamyka czas, w którym zdobyłam bardzo cenną wiedzę w zakresie szeroko pojętej naturoterapii, ziołolecznictwa, radiestezji, bioenergoterapii, refleksologii i medycyny chińskiej.  Praca też pokazuje moją własną drogę rozwoju oraz to, że w każdej chwili można zmienić swoje życie, jeśli się tylko tego bardzo chce...W 2019 r. zdałam również przed Państwową Komisją Egzaminacyjną egzamin praktyczny i uzyskałam tytuł czeladnika w zawodzie bioenergoterapeuty. Tytuł ten uprawnia mnie do wykonywania zabiegów bioenergoterapeutycznych. Wspomagam energetycznie osoby chore, w nierównowadze emocjonalnej, a także po wypadkach samochodowych, różnego rodzaju urazach. Działam stacjonarnie, jak i na odległość, gdyż praca z energią nie ma czasu ani przestrzeni. Pracuję również ze zwierzętami, co jest dla mnie bardzo cennym  doświadczeniem.  W czerwcu 2020 r. ukończyłam roczne podyplomowe studia na kierunku Psychobiologia zdrowia. Podczas studiów zgłębiłam bardzo szeroką wiedzę w zakresie Totalnej biologii - ujmującej choroby człowieka z punktu widzenia psychologii i biologii. Totalna biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa wówczas nierozwiązany problem do podświadomości. Dopiero uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia. Studia dały mi tytuł certyfikowanego  konsultanta Psychobiologii Zdrowia, który uprawnia mnie do prowadzenia sesji 
z pacjentem w zakresie Totalnej Biologii.  Sesje prowadzę indywidualnie, również online. 
W swojej pracy łączę typowe narzędzia bioenergoterapeutyczne - odbieram energię za pomocą kolorów- z intuicją - wyczuwam nastroje i blokady mentalne i psychiczne. Pracując z pacjentem łączę również elementy bioenergoterapii i Totalnej biologii, by terapia była skuteczniejsza".

 

Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste! 

  • Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z rozpoczęciem kursu.
  • Krok drugi: pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje. 
  • Krok trzeci: kursant otrzymuje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.
  • Krok czwarty: szkolenie, przekazanie danych potrzebnych do wystawień Zaświadczenia oraz certyfikatu. 

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE UKOŃCZENIE KURSU - Zaświadczenie  , Certyfikat RP, Suplement
Oryginały dokumentów zostaną wysłane na wskazany adres listem poleconym.

CENA: 2700 zł

DOFINANSOWANIE: 
Dofinansowanie przysługuje każdemy uczestnikowi i jest realizowane przez Fundację Amicorum, która jest właścicielem szkoły organizującej kurs. 

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE KONTAKT

Jeśli masz pytania związane z organizacją kursu, połączone z nami, wypełnij treść do niczego nie wymagającego

  • dzwoń na telefon: 692142066
  • e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (odpowiedzmy w ciągu 24 godzin)

lub korzystaj zFORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie.

PO UKOŃCZENIU KURSU WYSTAWIAMY DOKUMENTY ZAŚWIADCZENIE I CERTYFIKAT RP 

 

Zaświadczenie RP Png

 
 

Terminy

  • 2022-09-04 00:00
Nasze akademie to spotkania ludzi pasji, którzy swoje zdrowie,duszę i ciało traktują z należytym szacunkiem.Organizując nasze szkolenia staramy się dołożyć wszelkich starań aby uczestnicy akademii wychodzili i wracali do nas szczęśliwsi, piękniejsi i zdrowsi.
Sprawdż pozostałe wydarzenia w akademiach. Uczestnicząc w nich obniżysz koszty swojego szkolenia.