AKADEMIA DUSZY

Akademia duszy - lista kursówOd duchowości zaczyna się nasza podróż. Człowiek pozbawiony duchowości nie jest w stanie w sposób świadomy i odpowiedzialny kierować pozostałymi sferami swego życia. Duchowość to bowiem zdolność człowieka do zrozumienia samego siebie, czyli do znalezienia odpowiedzi na pytanie: kim jestem, skąd się wziąłem, dokąd zmierzam, w oparciu o jakie więzi i wartości mogę osiągnąć cel mojego życia. Tylko odnajdując siebie możemy świadomie kierować własnym życiem. Zapraszamy do zapoznania się z szkoleniami służącymi rozwojowi duchowości. Akademia duszy Amicorum proponuje kursy, które pomogą Ci odnaleźć samego siebie i zdobyć wiedzę jak pomagać innym.

UŚMIECHNIJ SIĘ DO SWOJEGO ODBICIA

smartmag-featured-image-man-in-the-mirror-motivation
Akademia duszy
2023-12-09 00:00

Życie jest tak wielobarwne i niesie ze sobą wiele funkcji pomocniczych. Po prostu, że zaczniesz inaczej przeżywać swoją teraźniejszość i zaczniesz działać w swoim otoczeniu i sukcesami, których jest tak wiele i które tak rzadko dostrzegamy. Jeśli czujesz utratę energii, lub po prostu szukaj źródła lub źródła życia, spotkajmy się i poszukajmy odpowiedzi, która jest w Tobie.

Zadaj sobie tylko te cztery pytania i potem zdecyduj.

Kiedy ostatnio uśmiechnęło się do Ciebie Twoje miejsce?
Kiedy ostatnio cieszyłeś się smakiem zupy?
Kiedy ostatnio poczułeś zapach drzewa?
I kiedy ostatnio zachwyciłeś się bezchmurnym niebem?

Weź udział w naszych warsztatach, poznaj uwalnianie narzędzi stresu i automotywacji dzięki czemu radosniej spojrzysz w przyszłość.

PROGRAM:

NARZĘDZIA I WZORCE

• WYWIAD MOTYWUJĄCY
  • TECHNIKA ROZWIĄZYWANIA WEWNĘTRZNYCH KONFLIKTÓW
  • INSTALOWANIE PRZYJEMNOŚCI
  • KINESTETYCZNY WZÓR SWISH
  • LINIA CZASU
  • MERIDIANY

WARSZTATY PROWADZI :

zdjęciePiotra Bogusia

Wierzę w ludzi, ich potencjał i możliwość tworzenia rzeczy wielkich.

Dyplomowany Life Coach, trener biznesu, Prezes Zarządu Fundacji Amicorum. Jako licencjonowany Przodownik Górski organizuje wyprawy tzw. GEO-MOTY połączenie rozwoju osobistego z pobytem na łonie natury. Kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy ze służbami mundurowymi szkolenia dla siebie ze stresem oraz coaching indywidualnej grupy ryzyka ryzyka.

Urzeczywistniając swoje marzenia, porównamy sobie, że mamy możliwość wpływu na własne życie...

MIEJSCE I CZAS:
CZAS TRWANIA 16 godzin - 8 spotkań ONLINE po 2h w każdą środę od godz. 18 tej do 20 tej
MIEJSCE: warsztaty e-learningowe

Jak rozpocząc kurs? To bardzo proste!

• Krok pierwszy: wypełnij formularz zgłoszeniowy. Wyepełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie.
  • Krok drugi: pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje.
  • Krok trzeci: kursant uzyskuje informacje dotyczące dostępu do platformy.
  • Krok czwarty:  szkolenie, przekazanie danych potrzebnych do wystawień Zaświadczenia oraz certyfikatu.

CENA:  800 zł

SPRAWNY KONTAKT ORGANIZACYJNY

Jeśli masz pytania związane z warsztatami zapraszamy do kontaktu

lub korzystaj z FORMULARZA ZGOSZENIOWEGO
Wypełnienie świadczenia nie wymagającego udziału w kursie.

• 2023-12-09 00:00

Akademia Amicorum iCagenda

Formularz zgłoszeniowy na kurs

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oferujemy rabat dla powracających kursantek i kursantów, wystarczy, że ukończyłaś(eś) dowolny kurs w Amicorum.

Z reguły jest możliwość rozłożenia ceny kursu na raty, wspomnij o tym w polu Uwagi.