AKADEMIA ZDROWIA


herbs-923496_1280.jpg Zdrowie to harmonia, a choroba to bałagan. Natura obdarowuje nas swoim bogactwem, musimy tylko nauczyć się z niego korzystać. W tej Akademii odnajdziecie warsztaty z zakresu medycyny naturalnej i zdrowego odżywiania.  Korzystamy z mądrości wschodu, tradycji  i niekonwencjonalnej medycyny leczniczej. Zdrowe odżywianie to podstawa w profilaktyce zdrowotnej. Więc idąc przez życie z dewizą Gilliana McKeitha  "Jesteś tym co jesz".  Zdrowie to stan równowagi - spokojny umysł, promienna siła życiowa i niezachwiana odporność organizmu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Akademiami służącymi zdrowiu.

 

Towaroznawstwo Zielarskie - Kurs Internetowy - Dofinansowany

herbal-medicine2
Kategoria
akademia zdrowia
Termin
2022-12-06 00:00
Miejsce
KURS E-LEARNINGOWY
Telefon
692 142 066
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kurs medyczno-zielarski Towaroznawstwa Zielarskiego. Państwowe uprawnienia medyczno-zielarskie.

Kurs towaroznawstwa zielarskiego upoważnia do podjęcia pracy w sklepach zielarskich oraz do prowadzenia sklepów medyczno zielarskich. Kurs zielarstwa przeprowadzany jest metodą e-learningową (przez Internet), co gwarantuje każdemu z jego uczestników absolutną wygodę nauki bez wychodzenia z domu! 

 

NAZWA KURSU I PODSTAWA PRAWNA

Nazwa: Kurs medyczno-zielarski z zakresu towaroznawstwa zielarskiego

Przeprowadzany przez nas kurs zielarski zgodny jest ze wszystkimi normami prawnymi, a także rozporządzeniami związanymi z  organizowaniem  tego typu kursów. 


Kurs organizowany w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 (Dz. U. z 2009, Nr 21, poz. 118). w sprawie kwalifikacji osób wydających produkty lecznicze w placówkach obrotu poza-aptecznego, a także wymogów, jakim powinien odpowiadać lokal i wyposażenie tych placówek oraz punktów aptecznych.

 

Kurs zielarski z zakresu towaroznawstwa zielarskiego.
Podstawowe informacje 

Organizowany przez nas kurs zielarski przeprowadzany jest online. Oznacza to, że wszystkie zajęcia,  odbywają się w formie e-learningu przez internet. Dzięki temu można ukończyć kurs, bez konieczności wychodzenia z domu. 

Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują możliwośc skorzystania z naszej aplikacji na telefon lub tablet. Zagwarantuje ona dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, bez potrzeby posiadania laptopa czy komputera. Korzystając z pakietu biurowego naszej platformy można oddawać zadania i zaliczac moduły z każdego miejsca. Aby ukończyć kurs, należy zaliczyć wszystkie moduły, które sprawdzane i zatwierdzane są przez kierownika kursu, a następnie wypełnić test końcowy sprawdzający wiedzę. Test  przedstawiony jest w formie pytań zamkniętych. Wszystkie zadania i test końcowy zaliczane są przez internet.

Po zdanym teście końcowym na wskazany adres wysyłane są niezbędne dokumenty poświadczające nabyte kompetencje. Terminy oddawania zadań i wypełnienia testu zalezą wyłącznie od Państwa. Kursant ma 2 miesiące na ukończenie kursu, jednak w szczególnych wypadkach termin może zostać wydłużony. Kurs można ukończyć już w 8 dni. Termin ukończenia uzależniony jest wyłącznie od czasu jaki możecie Państwo poświęcić na naukę. 

 

Kurs towaroznawstwo zielarskie.
Dla kogo jest przeznaczony?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych osób, dla których zielarstwo i leczenie ziołami jest pasją i wiążą z tym tematem swoją przyszłość zawodową. Jedynym wymogiem formalnym wynikającym z rozporządzenia jest posiadanie wykształcenia średniego.

a) Farmakologia

b) Farmakognozja

c) Anatomia i fizjologia człowieka

d) Dietetyka i fizjologia  żywienia

e) Towaroznawstwo zielarskie

f) Rodzaje, sposobu znakowania opakowań, znaczenia instrukcji używania lub     ulotki informacyjnej,

g) Zasady prawidłowego przechowywania i obrotu produktami leczniczymi oraz postępowania
   w przypadku reklamacji i wstrzymania lub wycofania z obrotu,

h) Udzielanie pierwszej pomocy

Kurs towaroznawstwa zielarskiego
KIEROWNIK KURSU: Łukasz Fijałkowski

mgr farmacji - wykładowca m.in.:
Dolnośląski Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych we Wrocławiu
- wykładowca farmakologii na kursie dla pielęgniarek
 
Szkoły Policealne TEB Edukacja
- wykładowca zagadnień farmaceutycznych
 

 

UPRAWNIENIA ZDOBYTE PO UKOŃCZENIU KURSU

Otrzymujesz uprawnienia wynikające z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 (Dz. U. z 2009, Nr 21, poz. 118) w zakresie prawa do sprzedaży produktów leczniczych w placówkach obotu pozaaptecznego.
Ukończenie kursu jest równoznaczne z otrzymaniem kwalifikacji zawodowych pozwalających na działalność związaną ze sprzedażą produktów medyczno-zielarskich. Jeżeli planujesz otworzyć sklep zielarski lub chcesz, aby zatrudniła Cię apteka medyczno zielarska z  całą pewnością teraz będzie to możliwe.

 
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste!
  • Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z rozpoczęciem kursu.

  • Krok drugi:  pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie niezbędne informacje. 

  • Krok trzeci: kursant dostaje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.

  • Krok czwarty: szkolenie i test końcowy, a następnie przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz certyfikatu. 

 

WYSTAWIAMY DOKUMENTY:

Zaświadczenie o ukończeniu kursu z klauzulą zgodną z Rozporzadzeniem Ministra Zdrowia

Certyfikat RP
Suplement

 

na życzenie wystawiamy dokumenty również w j.angielskim. Oryginały dokumentów zostaną wysłane na wskazany adres listem poleconym.

CENA : 1200 zł.
Istnieje możliwość płatności ratalnej
OBNIŻAMY CENĘ KURSU (patrz DOFINANSOWANIE)
 
 
DOFINANSOWANIE: 
Dofinansowanie przysługuje każdemy uczestnikowi i jest realizowane przez Fundację Amicorum, która jest właścicielem szkoły organizującej kurs. 
Skorzystaj z FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i zapytaj o kwotę dofinansowania w tym miesiącu. Może to być nawet kilkaset złotych.
Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie.
 

SPRAWY ORGANIZACYJNE KONTAKT

Jeżeli masz pytania związane z organizacją kursu, skontaktuj się z nami, wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje

  • dzwoń na telefon: 692142066
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (odpowiemy w ciągu 24 godzin)

lub skorzystaj z FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie. Napisz do nas i zapytaj o kwotę dofinansowania kursu a potem podejmij decyzję :).  

WZORY WYSTAWIANYCH DOKUMENTÓW:

CERTYFIKAT TOWAROZNAWSTWO

Zaświadczenie RP PngNasi kursanci biorący udział w Programie Amicorum  "Mój Sklep-Moja Pasja" 
Dla naszych kursantów reklama Adwords ich sklepów 

ZDROWE KOLOROWE ul. Stysia 43, 53-525 Wrocław

20200925 124713„Kurs, jego zakres tematyczny i sposób przeprowadzenia dostosowany do wysokich wymogów sanitarnych oceniamy bardzo wysoko. Zdobytą wiedzę i uzyskane po zdanym egzaminie uprawnienia wykorzystamy do poszerzenia asortymentu w sklepie. Teraz jeszcze bardziej świadomie i odpowiedzialnie będziemy mogli polecać i sprzedawać zioła, ich mieszanki, ale także suplementy diety i produkty lecznicze wysokiej  jakości. Kurs pozwolił również na zdobycie wiedzy potrzebnej do dostawania sklepu internetowego www.zdrowekolorowe.pl oraz sklepu stacjonarnego Zdrowe kolorowe ul. Stysia 43, Wrocław do obowiązujących przepisów w zakresie obrotu ziołami i produktami leczniczymi".

 

 

 


  • CENTRUM NATURY FLORA Pana Piotra i Anny Robak  ul. Bodzentyńska 14, Kielce

34882935 177200539645035 1599957944340840448 oKurs, który zrealizowaliśmy razem z żoną dzięki Amicorum pozwolił nam na otwarcie sklepu zielarsko medycznego.
Tak narodziła się też nasza pasja, którą rozwijamy z każdym dniem. To właśnie wiedza, którą pozyskaliśmy na kursie była bazą do zgłębiania kolejnych umiejętności, które pozwoliły nam traktować zielarstwo jako sposób do uzyskania dobrego stanu zdrowia naszych klientów. Gorąco polecamy kurs dla każdego"

 

 

 

 

 

 

 PIRAMIDA SANA Paweł Frąckiewicz, ul. Armii Polskiej 22 , Gorzów Wlkp.

piramida-1.jpgSzkolenie intensywne i wymagające ale jednocześnie przyjemne w wykonywaniu powierzonych zadań. Dzięki ich wykonywaniu, a wcześniej przygotowaniu się do nich, pozyskałem wiedzę, która pomoże mi w prowadzeniu mojej działalności, a przede wszystkim przyczyni się do pomocy osobom w potrzebie. Dziękuje Amicorum i organizatorom szkolenia, jak najbardziej polecam. „

 

 

 

 

 
 

Terminy

  • 2022-12-06 00:00
Nasze akademie to spotkania ludzi pasji, którzy swoje zdrowie,duszę i ciało traktują z należytym szacunkiem.Organizując nasze szkolenia staramy się dołożyć wszelkich starań aby uczestnicy akademii wychodzili i wracali do nas szczęśliwsi, piękniejsi i zdrowsi.
Sprawdż pozostałe wydarzenia w akademiach. Uczestnicząc w nich obniżysz koszty swojego szkolenia.