Towaroznawstwo Zielarskie - Kurs Internetowy - Dofinansowany

 Rezerwacja zakończona
 
0
herbal-medicine2
Kategoria
akademia zdrowia
Termin
2020-08-10 00:00
Miejsce
KURS E-LEARNINGOWY
Telefon
692 142 066
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kurs medyczno-zielarski Towaroznawstwa Zielarskiego. Państwowe uprawnienia medyczno-zielarskie.

Kurs towaroznawstwa zielarskiego upoważnia do podjęcia pracy w sklepach zielarskich oraz do prowadzenia sklepów medyczno zielarskich. Kurs zielarstwa przeprowadzany jest metodą e-learningową (przez Internet), co gwarantuje każdemu z jego uczestników absolutną wygodę nauki bez wychodzenia z domu! 

 

NAZWA KURSU I PODSTAWA PRAWNA

Nazwa: Kurs medyczno-zielarski z zakresu towaroznawstwa zielarskiego

Przeprowadzany przez nas kurs zielarski zgodny jest ze wszystkimi normami prawnymi, a także rozporządzeniami związanymi z  organizowaniem  tego typu kursów. 


Kurs organizowany w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 (Dz. U. z 2009, Nr 21, poz. 118). w sprawie kwalifikacji osób wydających produkty lecznicze w placówkach obrotu poza-aptecznego, a także wymogów, jakim powinien odpowiadać lokal i wyposażenie tych placówek oraz punktów aptecznych.

 

Kurs zielarski z zakresu towaroznawstwa zielarskiego.
Podstawowe informacje 

Organizowany przez nas kurs zielarski przeprowadzany jest online. Oznacza to, że wszystkie zajęcia,  odbywają się w formie e-learningu przez internet. Dzięki temu można ukończyć kurs, bez konieczności wychodzenia z domu. 

Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują możliwośc skorzystania z naszej aplikacji na telefon lub tablet. Zagwarantuje ona dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, bez potrzeby posiadania laptopa czy komputera. Korzystając z pakietu biurowego naszej platformy można oddawać zadania i zaliczac moduły z każdego miejsca. Aby ukończyć kurs, należy zaliczyć wszystkie moduły, które sprawdzane i zatwierdzane są przez kierownika kursu, a następnie wypełnić test końcowy sprawdzający wiedzę. Test  przedstawiony jest w formie pytań zamkniętych. Wszystkie zadania i test końcowy zaliczane są przez internet.

Po zdanym teście końcowym na wskazany adres wysyłane są niezbędne dokumenty poświadczające nabyte kompetencje. Terminy oddawania zadań i wypełnienia testu zalezą wyłącznie od Państwa. Kursant ma 2 miesiące na ukończenie kursu, jednak w szczególnych wypadkach termin może zostać wydłużony. Kurs można ukończyć już w 8 dni. Termin ukończenia uzależniony jest wyłącznie od czasu jaki możecie Państwo poświęcić na naukę. 

 

Kurs towaroznawstwo zielarskie.
Dla kogo jest przeznaczony?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych osób, dla których zielarstwo i leczenie ziołami jest pasją i wiążą z tym tematem swoją przyszłość zawodową. Jedynym wymogiem formalnym wynikającym z rozporządzenia jest posiadanie wykształcenia średniego.

a) Farmakologia

b) Farmakognozja

c) Anatomia i fizjologia człowieka

d) Dietetyka i fizjologia  żywienia

e) Towaroznawstwo zielarskie

f) Rodzaje, sposobu znakowania opakowań, znaczenia instrukcji używania lub     ulotki informacyjnej,

g) Zasady prawidłowego przechowywania i obrotu produktami leczniczymi oraz postępowania
   w przypadku reklamacji i wstrzymania lub wycofania z obrotu,

h) Udzielanie pierwszej pomocy

Kurs towaroznawstwa zielarskiego
KIEROWNIK KURSU: Łukasz Fijałkowski

mgr farmacji - wykładowca m.in.:
Dolnośląski Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych we Wrocławiu
- wykładowca farmakologii na kursie dla pielęgniarek
 
Szkoły Policealne TEB Edukacja
- wykładowca zagadnień farmaceutycznych
 

 

UPRAWNIENIA ZDOBYTE PO UKOŃCZENIU KURSU

Otrzymujesz uprawnienia wynikające z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 2 lutego 2009 (Dz. U. z 2009, Nr 21, poz. 118) w zakresie prawa do sprzedaży produktów leczniczych w placówkach obotu pozaaptecznego.
Ukończenie kursu jest równoznaczne z otrzymaniem kwalifikacji zawodowych pozwalających na działalność związaną ze sprzedażą produktów medyczno-zielarskich. Jeżeli planujesz otworzyć sklep zielarski lub chcesz, aby zatrudniła Cię apteka medyczno zielarska z  całą pewnością teraz będzie to możliwe.

 
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste!
  • Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z rozpoczęciem kursu.

  • Krok drugi:  pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie niezbędne informacje. 

  • Krok trzeci: kursant dostaje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.

  • Krok czwarty: szkolenie i test końcowy, a następnie przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz certyfikatu. 

 

WYSTAWIAMY DOKUMENTY:

Zaświadczenie o ukończeniu kursu z klauzulą zgodną z Rozporzadzeniem Ministra Zdrowia

Certyfikat RP
Suplement

 

na życzenie wystawiamy dokumenty również w j.angielskim. Oryginały dokumentów zostaną wysłane na wskazany adres listem poleconym.

CENA : 1800 zł.
Istnieje możliwość płatności ratalnej
OBNIŻAMY CENĘ KURSU (patrz DOFINANSOWANIE)
 
 
DOFINANSOWANIE: 
Dofinansowanie przysługuje każdemy uczestnikowi i jest realizowane przez Fundację Amicorum, która jest właścicielem szkoły organizującej kurs. 
Skorzystaj z FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i zapytaj o kwotę dofinansowania w tym miesiącu. Może to być nawet kilkaset złotych.
Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie.
 

SPRAWY ORGANIZACYJNE KONTAKT

Jeżeli masz pytania związane z organizacją kursu, skontaktuj się z nami, wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje

  • dzwoń na telefon: 692142066
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (odpowiemy w ciągu 24 godzin)

lub skorzystaj z FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie. Napisz do nas i zapytaj o możliwość dofinansowania kursu przez fundację.  

WZORY WYSTAWIANYCH DOKUMENTÓW:

certyfikat wzór towarozn

 

 

Zaświadczenie Rozp. MZ

Zaświadczenie wzór towarozn

Suplement

suplement 1

 
 

Terminy

  • 2020-08-10 00:00