Kurs Dietetyka - ONLINE

1aa5077
2020-06-06 00:00
kurs e-learningowy

Serdecznie zapraszamy na kurs e-learningowy DIETEKTYKA

Bez wychodzenia z domu - kurs online.

Kurs zakończony jest przyznaniem CERTYFIKATU RP i ZAŚWIADCZENIA MEN
poświadczającym zdobyte kompetencje.

Dodatkowo w cenie kursu absolwent otrzymuje  CERTYFIKAT  ukończenia kursu w języku angielskim.

CZAS TRWANIA I SPOSÓB ORGANIZACJI KURSU
Podstawowe informacje

Organizowany przez nas kurs dietetyka przeprowadzany jest online. Opcje to, że wszystkie zajęcia, odbywają się w formie e-learningu. Dzięki temu można ukończyć kurs, bez konieczności wychodzenia z domu.

Dodatkowo uczestnicy kursu korzystają z naszej aplikacji na telefon lub tablet. Zagwarantuje ona dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, bez potrzeby korzystania z laptopa czy komputera. Korzystając z pakietu biurowego naszej platformy można oddzielić zadania i zaliczać moduły z każdym miejscem. Aby ukończyć kurs, należy zaliczyć 70% pytań wszystkich pytań modułów, które sprawdzane i zatwierdzane są przez kierownika kursu.

Po zaliczeniu na wskazany adres wysyłany jest oryginał zaświadczenia MEN, oryginalny Certyfikat RP, a także suplement, na którym znajdują się wszystkie przedmioty (moduły), zaliczane w czasie trwania kursu. Terminy oddawania zadań i wypełniania testu zalezości uprawnień od Państwa. Kursant ma 2 miesiące na ukończeniu kursu, jednak w szczególnych wypadkach termin może zostać przedłużony. Kurs można ukończyć w 8 dni, ale również kursanci, którzy są drugi miesiąc na kursie ze względu na obowiązki zawodowe i rodzinne. Termin ukończenia zależy od tego, jaki możecie Państwo poświęcić na naukę.

Program Kursu:

• Dietetyka - wprowadzenie, podstawowe pojęcie, normy
  • Podstawy żywienia człowieka - wprowadzenie, podstawowe pojęcia, historia nauki o żywieniu, cele i
         zadania nauki o żywieniu
  • Podstawy fizjologii żywienia - układ pokarmowy, transport składników odżywczych, usuwanie produktów przemiany materii
  • Energia i składniki odżywcze
  • Białko w żywieniu człowieka
  • Węglowodany w żywieniu człowieka
  • Tłuszcze w żywieniu człowieka
  • Witaminy - rola i znaczenie
  • Minerały - rola i znaczenie
  • Woda w organizmie i żywieniu człowieka
  • Podstawy higieny i toksykologii żywności - substancje toksyczne w żywności, metale ciężkie, azotany, azotyny, dodatki do żywności
  • Żywienie kobiet w ciąży i okresie karmienia oraz niemowląt
  • Planowanie diagnostyczne dietetyka - Analiza Pierwiastkowa Włosa (APW)

740418_1380273138880694_889646181_o.jpg

KIEROWNIK KURSU: mgr Bogumiła Maj

Dyplomowany Dietetyk, Absolwentka Studiów Podyplomowych na Wydziale Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, tłumaczka, autorka programów radiowych i mama 4 wspaniałych córek, która pasjonuje się zdrowiem od ‘zawsze’.

Wyznaje zasadę ‘lepiej zapobiegać niż leczyć’, dlatego promuję zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia w swoim środowisku i na licznych wykładach. Jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiej Akademii Zdrowia i in. Jestem certyfikowanym konsultantem laboratorium Lifeline Diag, które zajmuje się analizą pierwiastkową włosa.

Prowadzi gabinet dietetyczny Promisana

• Krok trzeci: kursant dostaje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.

• Krok czwarty: szkolenie, a następnie przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz certyfikatu.

Wystawiamy:

Zaświadczenie MEN i Certyfikat o ukończenia kursu są bezterminowe i akceptowane na terenie całego kraju.

CENA KURSU : 700 zł

SPRAWY ORGANIZACYJNE - KONTAKT

Jeżeli masz pytania związane z organizacją kursu, skontaktuj się z nami, wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje

• dzwoń na telefon: 692 142 066
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (odpowiemy w ciągu 24 godzin)

lub skorzystaj z FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnienie formularza, do którego należy zobowiązać się do udziału w kursie. Napisz do nas i zapytaj o możliwość dofinansowania kursów przez fundację.

• 2020-06-06 00:00