DIAGNOZOWANIE CHORÓB Z TWARZY - kurs e-learningowy

FOTO_DIAGNOZA
2020-09-18 00:00

DIAGNOZOWANIE  CHORÓB Z TWARZY

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem wiedzy z zakresu patofizjonomikii i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, serdecznie zapraszamy na organizację przez nas kurs e-learningowy!

Wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy dotyczącej zdrowia zapraszamy na Kurs
Diagnozowanie chorób z twarzy.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w kursie? To bardzo proste!

Musisz posiadać komputer stacjonarny lub laptop, ewentualnie możesz korzystać z naszej aplikacji na telefon: Classroom. Dzięki tej platformie możesz mieć dostęp do wszystkich materiałów, bez względu na miejsce, w którym  aktualnie jesteś!  Jest to kurs online, a wiec możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu.

Do kogo kierowany jest kurs?

Kurs Diagnozowanie chorób z twarzy kierowany jest do wszystkich osób, które są zainteresowane zdobyciem umiejętności analizy twarzy (patofizjonimika).

Kurs zapewnia zdobycie wiedzy z zakresu odczytywania widocznych na twarzy objawów zaburzeń organów wewnętrznych. Dodatkowo kurs zawiera informacje niezbędne do rozpoznania choroby co daje umiejętność prawidłowego przeprowadzenia wywiadu z osobą diagnozowaną. Kursant zapozna się również z ziołami oraz mieszankami ziołowymi, które wspomagają leczenie poszczególnych schorzeń. Dla prawidłowego diagnozowania twarzy kurs zawiera zdjęcia ułatwiające rozpoznanie objawów. Kurs "diagnozowanie chorób z twarzy " uświadamia i pozwala zrozumieć, że zapobieganie rozwoju choroby możliwe jest również wtedy, gdy w porę dostrzeże się niepokojące oznaki.

PROGRAM KURSU :

Moduł I : Diagnoza twarzy – Sfery twarzy.

• Czoło
  • Okolica oczu i brwi
  • Policzki
  • Okolice ust
  • Nos
  • Zmarszczki
  • Podbródek
  • Skóra

Moduł II:  Zaburzenia organów wewnętrznych, a objawy na twarzy.

• Układ  pokarmowy (żołądek, wątroba, pęcherzyk żółciowy, trzustka, jelito cienkie, jelito grube)
  • Układ oddechowy ( płuca, oskrzela)
  • Układ krążenia ( serce, naczynia krwionośne)
  • Układ moczowy ( nerki, pęcherz moczowy )
  • Narządy rozrodcze
  • Tarczyca
  • Przemiana materii

Moduł III: Ogóle Cechy choroby

• Tętno
  • Oddech
  • Mocz
  • Zaburzenia w funkcjonowaniu narządów trawiennych
  • Wymioty
  • Apetyt
  • Silne pragnienie
  • Ból
  • Kaszel
  • Plwocina
  • Pot, łzawienie i ślina

Moduł IV: Zioła i mieszanki ziołowe przypisane poszczególnym schorzeniom

KIEROWNIK KURSU:  Marta Bogus

zdjęcie profilowe

Pasjonatka zdrowego stylu życia.  Interesuje się medycyną ludową, alternatywną, ziołolecznictwem.
Kocha i docenia naturę. Uważa, że każdy z nas powienien znać i rozumieć swój organizm.
Wierzy, że powrót do natury pozwala żyć w harmonii.

Prowadzi bloga, który zgłębia wiedzę o samouzdrawianiu i afrodyzjakach ziołowych - praktykowaną przez kobiety i przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Ukończyła:

•  Profesjonalny Kurs Ziołolecznictwa w  Akademii Terapii Naturalnych we Wrocławiu,
  •  Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego -Akademia Amicorum,
  •  Warsztaty z wykonywania kuracji oczyszczającej organizm z pasożytów według Huldy Clark – prowadząca mgr farmacji Barbara Kazana.

Obecnie studiuje Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu – Studia Podyplomowe „ Zioła w profilaktyce i terapii”.

Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste!

• Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z poziomem kursu.
  • Krok drugi: pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie przedstawione informacje.
  • Krok trzeci: kursant dostępne wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.
  • Krok czwarty: szkolenie, przekazanie danych potrzebnych do wystawień Zaświadczenia oraz certyfikatu.

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE UKOŃCZENIE KURSU - Zaświadczenie zgodne z MEN , Certyfikat RP, Suplement

CENA: 600 zł (Istnieje możliwość płatności ratalnej)

DOFINANSOWANIE:
Dofinansowanie przysługuje każdemy uczestnikowi i jest realizowane przez Fundację Amicorum, która jest właścicielem szkoły organizującej kurs.

Skorzystaj z  FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO  i zapytaj o szczegóły
Wypełnienie formularza, należy podać zobowiązanie się do udziału w kursie.

Jeśli masz pytania związane z organizacją kursu, połączone z nami, wypełnij treść do niczego nie wymagającego

• e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (odpowiedzmy w ciągu 24 godzin)

lub korzystaj z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

PO UKOŃCZENIU KURSU WYSTAWIAMY DOKUMENTY ZAŚWIADCZENIE I CERTYFIKAT RP