KURS LITOTERAPEUTY - Online

Rezerwacja zakończona

118267909_2416582095302551_5330369131304035442_n
2021-10-18 00:00

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem wiedzy z zakresu litoterapii serdecznie zapraszamy na organizowany przez nas kurs e-learningowy!

Wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy dotyczącej zdrowia zapraszamy na Kurs "LITOTERAPEUTY".

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w kursie? To bardzo proste!

Musisz posiadać komputer stacjonarny lub laptop, ewentualnie możesz korzystać z naszej aplikacji na telefon: Classroom. Dzięki tej platformie możesz mieć dostęp do wszystkich materiałów, bez względu na miejsce, w którym  aktualnie jesteś!  Jest to kurs online, a wiec możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu.

Do kogo kierowany jest kurs?

Kurs Litoterapeuty kierowany jest do wszystkich osób, które są zainteresowane zdobyciem wiedzy z zakresu litoterapii. Kurs zawiera informacje niezbędne do zrozumienia energii i leczniczej mocy kamieni. Kurs „ Litoterapeuty” jest kursem, który podnosi kwalifikacje z zakresu naturalnych metod uzdrawiania. Kurs pozwala również zrozumieć, że żywioł ziemi i jej skarby są potęgą, którą należy wykorzystywać w codziennym dbaniu o zdrowie.

PROGRAM KURSU :

Moduł I. Skład chemiczny kamieni.

Moduł II. Oczyszczanie i programowanie kamieni.

Moduł III.  Znaczenie kolorów kamieni.

Moduł IV. Metody układania kamieni:
                 - układ oczyszczający
                 - układ energetyzujący
                 - układ "od ziemi do nieba"
                 - układ " z nieba do ziemi"
                 - układ dwóch trójkątów ( harmonizowanie pracy serca i układy krążenia )
                 - ułożenie kamieni przy bólach kręgosłupa, karku i barków
                 - układ wyciszający
                 - układ wg. ośrodków energetycznych ( czakramów )

Moduł V. Charakterystyka i znaczenie zdrowotne:
- Agat
-Topaz
-Turkus
-Turmalin

Moduł VI. Kamienie szlachetnie, a terapia czakr.

Moduł VII. Uzdrawiająca moc glinki.

Moduł VIII. Kryształy - domowa harmonia.

Moduł IX. Kamienna apteczka - niezbędnik litoterapeuty.

Moduł X. Rytuały oczyszczające i ochronne dla litoterapeuty.

zdjKierownik Kursu :  BOŻENNA SKORUPA

Jej pasją jest zgłębianie wiedzy z zakresu alternatywnych metod leczenia. Uwielbia i wierzy w zioła, które sama uprawia w przydomowym ogrodzie. Wypoczywa  w kąpieli dźwięków grajac na  misach kryształowych .  Specjalizuje się w uzdrawianiu kamieniami szlachentymi i minerałami. Jej wiedza to połączenie 30 letniego doświadczenia w zawodzie pielegniarki z pasją zdrowego życia. Uwielbia dzielić się wiedzą i pozytywnym nastawieniem.

Doświadczenie:

Pielęgniarstwo– Zawodowe Studium Pielęgniarstwa we Wrocławiu

Kurs I stopnia „ Terapia Reiki i kamienie szlachetne” Akademia Terapii Naturalnych we Wrocławiu

Kurs I i II stopnia Naturalnego Uzdrawiania Reiki wg metody Mikao Usui

Kurs „ Masaż kamieniami „ - „ Erudio” w Centrum Szkoleń Medycznych w Łodzi

Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste!

• Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z poziomem kursu.
  • Krok drugi: pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje.
  • Krok trzeci: kursant otrzymuje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.
  • Krok czwarty: szkolenie, przekazanie danych potrzebnych do wystawień Zaświadczenia oraz certyfikatu.

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE UKOŃCZENIE KURSU - Zaświadczenie  , Certyfikat RP, Suplement

CENA: 500 zł

Jeśli masz pytania związane z organizacją kursu, połączone z nami, wypełnij treść do niczego nie wymagającego

• e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (odpowiedzmy w ciągu 24 godzin)