KURS NATUROPATY

naturopata
2021-10-22 00:00

Jeśli masz poglądy i umiejętności z zakresu medycyny naturalnej i metodziej powitanie, organizacja na przez nas kurs e-learningowy!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Kurs
NATUROPATY !

Kursy wykonywania wykonywania zawodu, kodowania zawodu 323009 , na podstawie rozporządzenia o zastępowaniu obowiązków i polityki społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r., Dz. U. 2014, poz. 1145, w sprawie oceny kwalifikacji i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakres jej stosowania.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w kursie? Do bardzo prostego!

Musisz mieć komputer stacjonarny lub laptop, możesz korzystać z naszej aplikacji na telefon Classroom. Dzięki tej sieci możesz mieć dostęp do wszystkich, dzięki czemu bez dostępu do miejsca będziesz mieć dostęp! Jest to kurs online, a wiec możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu.

• Kurs jest w całości ONLINE na platformie e-learningowej Google Classroom. Informacje jak działa platforma znajdziecie Państwo na youtube wpisując "Klasa". Można również zainstalować aplikację na telefon. Kurs w całości odbywa się przez internet. Materiał jest w postaci prezentacji i plików audio/wideo.
  • Czas nauki zależy od wersji, który ma na celu zapoznanie się z treścią zajęć.
  • Kurs rozpoczynający się rozpoczynający lub wnoszący opłaty niezależnie od innych czyli nie masz tutaj grupy w każdy uczestnik pracuje.

Dzięki kursowi NATUROPATY  nauczysz się stosować jak niekonwencjonalne naturalną reakcję i leczenie, udzielać porad dotyczących higieny życia, jak zdrowe odżywianie, odżywianie i poprawianie sposobu życia pacjentów i promować zdrowy styl życia.

PROGRAM KURSU NATUROPATY:

I. Anatomia i fizjologia człowieka.

II. Pierwsza pomoc w stanach zagrożenia.

III. Zdrowie i choroba w ujęciu psychologicznym.

IV. Diagnozowanie chorób z twarzy.

V. Ziołolecznictwo.

VI. Koloroterapia.

VII. Litoterapia.

VIII. Podstawy fitoterapii medycyny chińskiej.

IX. Dietetyka wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

X. Nasionoterapia.

XI. Akupresura.

XII. Aromaterapia.

XIII. Czakroterapia.

XIV. Dźwiękoterapia.

XV. Podstawy totalnej biologii.

XVI. Oddychanie wg. metody Butejki.

XVII. Terapia próżniowa.

XVIII. Konchowanie i świecowanie uszu.

XIX. Biorezonany.

XX. Psychika i ciało.

XXI. Sny i zdrowie.

XXII. Medytacje- źródło zdrowia i spokoju.

XXIII. Bioenergoterapia

WYKŁADOWCY :

1. zdjBOŻENNA SKORUPA

2. KamilPIOTR DZIANKOWSKI

3. K.Ostrowska.18KATARZYNA OSTROWSKA

4. majaMAJA KUNICKA

5. KamilKAMIL KUNICKI

6. lilaLILIANA MACIEJEWSKA

7. ANNA BUZALEWICZ

8. AGATA JANASZEK

9. Konto ŁFŁUKASZ FIJAŁKOWSKI

10. fota KopiaMAGDALENA TATAR

11. BOGUMIŁA MAJ

12. zdjęcie profiloweMARTA BOGUS

13. zdjęcie amicorumADRIAN OKÓLSKI
    tutaj o mnie

KAŻDY Z WYKŁADOWCÓW PROWADZI SWOJE INDYWIDUALNE TEMATYCZNE ZAJĘCIA NA KURSIE I Z KAŻDYM WYKŁADOWCĄ PRACUJECIE PAŃSTWO INDYWIDUALNIE UCZĄC SIĘ I ODDAJĄC PRZYGOTOWANE ZADANIA
LINK DO NASI WYKŁADOWCY

Dodatkowo każdy kursant otrzyma dostęp do receptur i przepisów z zakresu medycyny ludowej, alternatywnej i ziołolecznictwa.

Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste!

• Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z zakupem kursu.
  • Krok drugi: pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy szczegółowe informacje.
  • Krok trzeci: kursant otrzymuje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.
  • Krok czwarty: szkolenie, przekazanie danych potrzebnych do wystawień Zaświadczenia oraz certyfikatu.

LINK DO FILMU POGLĄDOWEGO ZAJĘĆ I LOGOWANIA -  https://www.youtube.com/watch?v=1RiQY5u05-k

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE UKOŃCZENIE KURSU - Zaświadczenie MEN  , DYPLOM RP, Suplement

CENA REGULARNA: 3000 zł  - Możliwość płatności w II ratach.
ABY ROZPOCZĄC KURS WYSTARCZY WPŁACIĆ I RATĘ 1500 ZŁ . - Sam decydujesz kiedy wpłacisz II ratę masz na to czas do  4 MIESIĘCY od dnia rozpoczęcia kursu.

Skorzystaj z  FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO .
Wypełnienie formularza, nie zobowiązuje do udziału w kursie

Jeśli masz pytania związane z organizacją kursu, połączone z nami, wypełnij treść do niczego nie wymagającego

• e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   (odpowiadamy w ciągu 24 godzin)

lub korzystaj z  FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO