ZIELARZ FITOTERAPEUTA

ZIELARZ_FITOTERAPEUTA
2021-10-22 00:00 - 2021-10-29 00:00

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem wiedzy z zakresu Fitoterapii serdecznie zapraszamy na organizowany przez nas kurs e-learningowy!

Zapraszamy serdecznie na Kurs " Zielarz Fitoterapeuta"

Kurs przygotowujący do wykonywania zawodu, kod zawodu 323012 , na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014, Dz. U. 2014, poz. 1145, w sprawie kwalifikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w kursie? To bardzo proste!

Musisz posiadać komputer stacjonarny lub laptop, ewentualnie możesz korzystać z naszej aplikacji na telefon: Classroom. Dzięki tej platformie możesz mieć dostęp do wszystkich materiałów, bez względu na miejsce, w którym  aktualnie jesteś!  Jest to kurs online, a wiec możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu.

PROGRAM KURSU :
I. Anatomia i fizjologia człowieka

II. Pierwsza pomoc w stanach zagrożenia życia

III. Zdrowie i choroba w ujęciu psychologicznym/ Kontakt lekarz-pacjent

IV. Organografia i farmakognozja ogólna

V. Fitochemia

VI. Bezpieczeństwo stosowania ziół

VII. Zioła adaptogenne

VIII.Fitoterapia układu pokarmowego

IX. Fitoterapia w zaburzeniach metabolizmu

X. Fitoterapia układu oddechowego

XI. Fitoterapia układu sercowo-naczyniowego

XII. Fitoterapia układu moczowego

XIII. Fitoterapia w zdrowiu kobiety i mężczyzny

XIV.Fitoterapia w chorobach narządu ruchu

XV. Fitoterapia w układzie nerwowym

XV.Fitoterapia skóry

XVI.Nasionoterapia

XVII.Aromaterapia

XVIII.Zioła jako przyprawy

XIX.Zioła w otoczeniu- rośliny lecznicze w domu, biurze i ogrodzie

XX.Kodeks etyki zielarza

+ WYKŁADY ON-LINE,  które poprowadzi Krzysztof Kalemba -  Botanik, przyrodnik, zielarz i edukator. Wieloletni organizator zlotów i warsztatów zielarskich, autor artykułów zielarskich na łamach czasopisma Zdrowie bez Leków.

FB IMG 1633029792774

POZOSTALI WYKŁADOWCY:

KAŻDY Z WYKŁADOWCÓW PROWADZI SWOJE INDYWIDUALNE TEMATYCZNE ZAJĘCIA NA KURSIE I Z KAŻDYM WYKŁADOWCĄ PRACUJECIE PAŃSTWO INDYWIDUALNIE UCZĄC SIĘ I ODDAJĄC PRZYGOTOWANE ZADANIA

Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste!

• Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z poziomem kursu.
  • Krok drugi: pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje.
  • Krok trzeci: kursant otrzymuje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.
  • Krok czwarty: szkolenie, przekazanie danych potrzebnych do wystawień Zaświadczenia oraz certyfikatu.

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE UKOŃCZENIE KURSU - Zaświadczenie  , Certyfikat RP, Suplement

CENA: 2400 zł

DOFINANSOWANIE:
Dofinansowanie przysługuje każdemy uczestnikowi i jest realizowane przez Fundację Amicorum, która jest właścicielem szkoły organizującej kurs.

Jeśli masz pytania związane z organizacją kursu, połączone z nami, wypełnij treść do niczego nie wymagającego

• e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (odpowiedzmy w ciągu 24 godzin)

lub korzystaj z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

PO UKOŃCZENIU KURSU WYSTAWIAMY DOKUMENTY ZAŚWIADCZENIE I CERTYFIKAT RP