AKADEMIA ZDROWIA

Akademia zdrowia - lista kursów onlineZdrowie to harmonia (stan równowagi), a choroba to bałagan. Natura obdarowuje nas swoim bogactwem, musimy tylko nauczyć się z niego korzystać. W Amicorum odnajdziecie warsztaty z zakresu medycyny naturalnej i zdrowego odżywiania. Korzystamy z mądrości wschodu, tradycji i niekonwencjonalnej medycyny leczniczej. Zdrowe odżywianie to podstawa w profilaktyce zdrowotnej. Więc idąc przez życie z dewizą "Jesteś tym co jesz". Spokojny umysł, promienna siła życiowa i niezachwiana odporność organizmu - naucz się nad tym panować. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą e-learningową, abyś mogła zdobyć specjalistyczną i praktyczną wiedzę oraz dyplom.

SPECJALISTYCZNA FITOTERAPIA BORELIOZY

Akademia zdrowia
kurs-borelioza
  2025-04-25 - 2026-04-25

Zapraszamy serdecznie na kurs e-learningowy
SPECJALISTYCZNA FITOTERAPIA BORELIOZY

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w kursie?

To bardzo proste! Wystarczy komputer stacjonarny lub laptop, możesz też korzystać z naszej aplikacji na telefon: Classroom. Dzięki tej możliwości masz dostęp do wszystkich materiałów, bez względu na miejsce, w którym jesteś!  Jest to kurs online, więc możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu. Możesz się uczyć rano lub wieczorami, tak jak dysponujesz czasem. Zapisz się już dziś.

Dlaczego warto się zapisać na kurs Specjalistyczna Fitoterapia Boreliozy

Kurs Fitoterapia Boreliozy to unikalne szkolenie dedykowane osobom zainteresowanym głębokim zrozumieniem i wykorzystaniem roślin w procesie leczenia boreliozy. Prowadzący przekazuje specjalistyczną wiedzę na temat składu fitochemicznego surowców, ich działania, dawkowania, form stosowania oraz możliwych interakcji z lekami. Kurs oferuje również praktyczne wskazówki dotyczące stosowania protokołów opartych na surowcach podstawowych i pomocniczych, z myślą o skutecznym wsparciu osób cierpiących na boreliozę. Kurs składa się z 3 modułów tematycznych.

Borelioza, znana również jako choroba z Lyme, jest bakteryjną infekcją przenoszoną przez kleszcze. Jest spowodowana przez bakterię Borrelia burgdorferi i może prowadzić do różnorodnych objawów, które mogą mieć wpływ na skórę, stawy, układ nerwowy i inne części ciała. Wczesna diagnoza i leczenie boreliozy są kluczowe dla uniknięcia powikłań.

Fitoterapia to dziedzina medycyny naturalnej, która wykorzystuje substancje roślinne, takie jak zioła, korzenie, kwiaty, owoce i nasiona, do leczenia i zapobiegania różnym schorzeniom oraz do poprawy ogólnego zdrowia i samopoczucia.

Kurs adresowany jest do:

 • Terapeutów medycyny naturalnej i chińskiej, poszukujących skutecznych metod leczenia boreliozy przy użyciu roślin leczniczych.
 • Farmaceutów i pracowników sektora zdrowia, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę na temat alternatywnych metod leczenia.
 • Studentów medycyny i pokrewnych dziedzin, zainteresowanych uzupełnieniem swojej edukacji o aspekty fitoterapii.
 • Pasjonatów medycyny naturalnej, chcących zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie wykorzystania ziół w leczeniu i profilaktyce boreliozy.

Bartosz Jemiola - Kierownik Kursu FITOTERAPIA boreliozyKIEROWNIK KURSU: BARTOSZ JEMIOŁA
Farmaceuta, fitoterapeuta oraz terapeuta medycyny chińskiej.

Współorganizator Kursu Towaroznawstwa Zielarskiego oraz wykładowca farmakognozji dla Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie. Wykładowca na kursach integracyjnych w Polskiej Szkole Integracyjnej Medycyny Chińskiej im. Tadeusza Błaszczyka. Członek Rady Naukowej Fundacji Santa Herba, prowadzącej edukację i konsultacje w sektorze medycyny naturalnej. Autor książek o dzikich roślinach leczniczych. Więcej o mnie.

 

RAMOWY PROGRAM KURSU:

Moduł 1. Wprowadzenie

 • Krętki jako patogeny
 • Systematyka krętków

Moduł 2. Surowce antybiotyczne

 • Dokładny skład fitochemiczny surowców antybiotycznych
 • Działanie surowców
 • Dawkowanie i forma stosowania
 • Działania niepożądane surowców
 • Możliwe interakcje z lekami
 • Problematyka skuteczności

Moduł 3. Protokoły i stosowanie surowców

 • Surowce podstawowe
 • Surowce pomocnicze

 

Cena kursu: 600 zł

Termin kursu: możesz dołączyć w dowolnym momencie, nawet od jutra.

Jak rozpocząć kurs?

 • Krok pierwszy: kliknij na FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (jest na dole strony). Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do udziału w kursie.
 • Krok drugi: pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje. Wpłacasz opłatę za kurs.
 • Krok trzeci: kursant uzyskuje informacje dotyczące dostępu do platformy.
 • Krok czwarty: szkolenie, przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz Certyfikatu.  

KONTAKT ORGANIZACYJNY

Jeśli masz pytania związane z kursem zapraszamy do kontaktu:

Rezerwacja nie zobowiązuje do udziału w kursie.

DOKUMENTY

PO UKOŃCZENIU KURSU WYSTAWIAMY DOKUMENTY ZAŚWIADCZENIE I CERTYFIKAT RP

 

 

Cena:
600

 

Terminy


 • Od 2025-04-25 do 2026-04-25

Akademia Amicorum iCagenda

Formularz zgłoszeniowy na kurs

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oferujemy rabat dla powracających kursantek i kursantów, wystarczy, że ukończyłaś(eś) dowolny kurs w Amicorum.

Z reguły jest możliwość rozłożenia ceny kursu na raty, wspomnij o tym w polu Uwagi.