KURS KOLOROTERAPII

brain-2062057_640
2021-10-18 00:00
kurs e-learningowy

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem wiedzy z zakresu koloroterapii serdecznie zapraszamy na organizowany przez nas kurs e-learningowy!

Wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy dotyczącej zdrowia zapraszamy na Kurs "KOLOROTERAPII".

Do kogo kierowany jest kurs?

Kurs KOLOROTERAPII kierowany jest do osób, które interesują się naturalnymi metodami uzdrawiania. Kurs zapewnia zdobycie wiedzy z zakresu niekonwencjonalnej metody oddziaływania i leczenia kolorami. Dzięki kursowy dowiesz się jak w znaczny sposób poprawić funkcjonowanie organizmu.

PROGRAM KURSU :

Moduł I.  Wprowadzenie do koloroterapii.

Moduł II.
Historia koloroterapii.

Moduł III.  Kolory w terapii.

• właściwości kolorów
  • przeciwwskazania do ich stosowania
  • znaczenie koloru w różnych kulturach

Moduł IV.  Metody terapii kolorami

• kąpiele barwne
  • okulary i latarki
  • znaczenie kolorów w diecie
  • tkaniny w terapii kolorem
  • oddychanie kolorami
  • terapia sztuką

Moduł V. Czakry i ich kolory

• charakterystyka, energia, przyporządkowanie w ciele i znaczenie koloru

Moduł VI. Aury i ich kolory

• czym jest aura
  • warstwy aury: eteryczna, emocjonalna, mentalna,stralna,eteryczna duchowa, niebiańska, keteryczna
  • kolory aury

Moduł VII. Psychologia koloru

• energia kolorów
  • wykorzystywanie kolorów w marketingu i życiu codziennym

zdjKierownik Kursu :  BOŻENNA SKORUPA

Jej pasją jest zgłębianie wiedzy z zakresu alternatywnych metod leczenia. Uwielbia i wierzy w zioła, które sama uprawia w przydomowym ogrodzie. Wypoczywa  przy magicznych dźwiękach mis kryształowych grając na nich każdego wieczora i organizując koncerty.  Specjalizuje się w uzdrawianiu kamieniami szlachetnymi i minerałami. Jej wiedza to połączenie 30 letniego doświadczenia w zawodzie pielęgniarki z pasją zdrowego życia. Uwielbia dzielić się wiedzą i pozytywnym nastawieniem.

Doświadczenie:

Pielęgniarstwo– Zawodowe Studium Pielęgniarstwa we Wrocławiu

Kurs I stopnia „ Terapia Reiki i kamienie szlachetne” Akademia Terapii Naturalnych we Wrocławiu

Kurs I i II stopnia Naturalnego Uzdrawiania Reiki wg metody Mikao Usui

Kurs „ Masaż kamieniami „ - „ Erudio” w Centrum Szkoleń Medycznych w Łodzi

lila2Asytent Kierownika Kursu :
  Liliana Maciejewska

Pasjonatka natury i działaczka charytatywna. Korzysta z darów natury w zakresie żywienia, kosmetyki i medycyny naturalnej. W zaciszu domowym eksperymentuje robiąc naturalne maseczki, toniki, mgiełki i peelingi. Fascynuje się pracą ze zwierzętami, szczególnie dogoterapią i hipoterapią, wierząc w ich ogromny wpływ na zdrowie i psychikę człowieka.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w kursie? To bardzo proste!

Musisz posiadać komputer stacjonarny lub laptop, ewentualnie możesz korzystać z naszej aplikacji na telefon: Classroom. Dzięki tej platformie możesz mieć dostęp do wszystkich materiałów, bez względu na miejsce, w którym  aktualnie jesteś!  Jest to kurs online, a wiec możesz wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu.

Jak rozpocząć kurs? To bardzo proste!

• Krok pierwszy: wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest to jednak jednoznaczne z zakupem kursu.
  • Krok drugi: pozwól nam na kontakt z Tobą. Zadzwonimy i przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje.
  • Krok trzeci: kursant otrzymuje wszelkie informacje dotyczące dostępu do platformy.
  • Krok czwarty: szkolenie, przekazanie danych potrzebnych do wystawienia Zaświadczenia oraz certyfikatu.

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE UKOŃCZENIE KURSU - Zaświadczenie  , Certyfikat RP, Suplement

CENA: 300 zł

Jeśli masz pytania związane z organizacją kursu, wypełnij formularz zgłoszeniowy, który do niczego nie zobowiązuje

• e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (odpowiedzmy w ciągu 24 godzin)