O nas


Tworząc Akademię postanowiliśmy oddać w Wasze ręcę swoje doświadczenia i podzielić się pasją życia, która jest w zgodzie z naturą. Korzystając z mądrości i doświadczeń z zachodnich i dalekowschodnich regionów świata oraz medycyny niekonwencjonalnej, postaramy się przybliżyć Wam wiedzę o wspaniałej idei życia w symbiozie z naturą i korzystania z nieograniczonych możliwości własnego umysłu. Postaramy się aby nasze kursy i szkolenia odpowiadały na wszelkie Wasze potrzeby rozwoju. Dlatego mają one formę osobnych Akademii szkoleniowych - dla duszy, zdrowia i ciała.
Realizowanie naszych pasji związanych ze zdrowym trybem życia jest możliwe dzięki współpracy wielu osób o różnych osobowościach, umiejętnościach i zainteresowaniach. Stawiamy na jak największą indywidualność naszego zespołu, który jednak realizuje wspólną dewizę pracy i życia z pasją. To właśnie dlatego udaje się nam uwzględniać wyjątkowość uczestników naszych szkoleń.
 

Kursy są organizowane przez naszą szkołę Akademię Amicorum, należacą do Fundacji Amicorum, która posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Działalność Akademii jest prowadzona w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego. Środki uzyskane z tej działalności przekazywane sa na  organizacje darmowych szkoleń i działalnośc statutową fundacji. Z uwagi na to, że jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego - wszystkie dokumenty przy kursach kompetencyjnych są wystawiane na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.  Jeśli nie mamy w niej tego, co Cię interesuje, zamów lub zaproponuj szkolenie.

WPIS DO DWUP 1

Zrzut ekranu 2020 03 22 o 10.13.19