O nas


Akademia Amicorum oferuje kursy online zgodne z MEN, z dostępem 24/7 i wystawiamy dokumenty ukończenia (zaświadczenie MEN i Certyfikat RP). Poszerz z nami swoje możliwości zawodowe i wybierz coś dla siebie. Instruktorzy z prawdziwym doświadczeniem. Brak ukrytych kosztów, możliwość rozłożenia płatności na raty!  

Tworząc Akademię postanowiliśmy oddać w Wasze ręce swoje doświadczenia i podzielić się pasją życia, która jest w zgodzie z naturą. Korzystając z mądrości i doświadczeń z zachodnich i dalekowschodnich regionów świata oraz medycyny niekonwencjonalnej, postaramy się przybliżyć Wam wiedzę o wspaniałej idei życia w symbiozie z naturą i korzystania z nieograniczonych możliwości własnego umysłu. Postaramy się aby nasze kursy i szkolenia odpowiadały na wszelkie Wasze potrzeby rozwoju. Dlatego mają one formę osobnych Akademii szkoleniowych - dla duszy, zdrowia i ciała. Przeczytaj opinie o nas.

amicorum podsumowanie roku 2023Z pasją dzielimy się naszą wiedzą

Realizowanie naszych pasji związanych ze zdrowym trybem życia jest możliwe dzięki współpracy wielu osób o różnych osobowościach, umiejętnościach i zainteresowaniach. Stawiamy na jak największą indywidualność naszego zespołu, który jednak realizuje wspólną dewizę pracy i życia z pasją. To właśnie dlatego udaje się nam uwzględniać wyjątkowość uczestników naszych szkoleń. Prowadzimy akademię / studium medycyny naturalnej.
 

Popularne kursy

Największą i niesłabnącą popularnością wśród naszych kursów online cieszą się:

W roku ubiegłym (2023) mieliśmy przyjemność wprowadzić do oferty nowe kursy online m.in.:

  • Kurs Aromaterapeuty
  • Dzikie rośliny jadalne
  • Fitoterapia w życiu Kobiety

W 2023 roku zorganizowaliśmy fascynujące dwudniowe laboratoria zielarskie na Zamku w Czernej. Kursanci tworzyli własne przedmieszki, maści, syropy i kosmetyki, spacerowali w grupie, odkrywając tajniki natury i pozyskując zioła, które później mogli wykorzystać na warsztatach.

Ponadto stworzyliśmy samorząd szkoleniowy dla naszych kursantów do wymiany pomysłów i doświadczeń. Uczestnicy mają możliwość proponowania tematów zajęć i wykładów, a także mogą aktywnie angażować się w proces edukacyjny poprzez samodzielne prowadzenie wykładów.

Informacje formalne

Kursy są organizowane przez naszą szkołę Akademię Amicorum, należącą do Fundacji Amicorum, która posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Działalność Akademii jest prowadzona w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego. Środki uzyskane z tej działalności przekazywane są na  organizacje szkoleń i działalność statutową fundacji. 


RIS

 

SIO

Funkcjonujemy jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i jesteśmy objęci ustawą Prawo Oświatowe z 14 grudnia 2016 r. oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 30 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą szkoleniową.